Sākums

Kalendāra aprakstu pielietojums 

* Mēness zīme nosaka dienas kopējo tēmu loku un emocionālo noskaņojumu 2,5 dienu laika posmā. 

* Saules dienas (no lēkta līdz lēktam) enerģētika valda pār Mēness dienu (ļoti mainīgi laiki), tādēļ tā ir nozīmīgāka. Var teikt, ka Saules diena nosaka galvenos dienas vadmotīvus, bet Mēness saimnieko un izkārto Saules novilktajās robežās to pa savam. Tas bieži rada aprakstu pretrunas, kas pastiprina dienas spriedzi.

Saule iemieso vīrišķo pirmsākumu – darīšanu, Mēness – sievišķīgi emocionālo – attieksmi. Ja gribi saprast kāda būs paša un citu attieksme, enerģētika un emocionālais fons -  lasi Saules un Mēness dienas aprakstus.

Ja vēlies rīkoties, pieņemt lēmumus, veikt darbus – jāskatās:

  • Čika laiki
  • Astroluksofors 
  • darbībai veiksmīgākā Astrostunda (īpaši Jupitera stunda)
  • + jāsavieno ar individuālo astroluksoforu un Personālo dienu.

* Čika laiks ir Mēness tukšgaitas periods, kurā no praktiskām lietām nekas nesanāk. Tukšais laiks pirkumiem, norunām un visām nodarbēm, kas prasa rezultātu. Ir arī daudzi plusi, par ko var pārliecināties aprakstā.

 * Astrostundas sadala dienu 12 + 12 atšķirīgās daļās, pieskaņojot tās konkrētu planētu nozīmei. Lieliski palīdz dažādu nodarbju plānošanai (pamatojums

Izvairies no Saturna stundas, kas ir pati sūrākā jeb problemātiskākā, un maksimāli visu dari Jupitera (veiksmes stundas ) , Saules, Veneras stundās, ja vien tajā laikā nav Čika laiks vai spriedzes astroluksofors.

* Astroluksofors apvieno visu  planētu mijiedarbību un ir faktiskais dienas harmonijas – spriedzes rādītājs. Astroluksofors iemieso rīcību, notikumus un plānošanas ieteikumus. Planētu stāvoklis jāapvieno ar Saules un Mēness dienu enerģētiku, kas nosaka attieksmi jeb pusi no veiksmes. Pretrunas tulkojamas par labu astroluksoforam jeb Mēness ir jaudīgs, bet akarīgs no kopējā planētu fona.

Individuālais astroluksofors un Personālā diena ir unikāli pēc Taviem dzimšanas datiem veidota informācija - piemērota tikai Tev! 

Individuālajā astrluksoforā ir apkopotas visu planētu savstarpējas mijiedarbības, rādot, vai diennakts ceturkšņos laiks Tev ir harmonisks, disharmonisks vai neitrāls. 

Personālā diena parāda vēlamāko dienas tematiku, kas padosies vislabāk.