ORGANISMA ATSLODZE UN DIĒTAS

 Kaitīgo ieradumu atmešana. Superlaiki restartam

Kalendārs - labākais padomdevējs – rokasgrāmata pozitīvām pārmaiņām tieši Tev! Savam personīgajam restartam, lai atvērtu sev jaunas iespējas, turpmāk justos un izskatītos lieliski! Būt sava izskata un svara pavēlnieks, nevis otrādi! Lai nonāktu pie svara, kādu Tu vēlies, nav nepieciešams sevi tikai ierobežot vai badoties. Lielākā gudrība slēpjas pareizā laikā darīt laikam atbilstošas lietas.  

 

KAM KALENDĀRS IR DOMĀTS

Ikvienam, kurš vēlas nonākt pie pozitīvām pārmaiņām izskata ziņā, neuztraukties vairs par savu lieko svaru un vēlas sakārtot savu organismu, tā enerģētiku, kā arī attiecības un dzīvi kopumā.

GALVENĀS KALENDĀRA SADAĻAS

  1. 1.    Izsmeļošs IEVADSun paskaidrojumi kalendāra lietošanā
  2. 2.    Vizuālas un pārskatāmas tabulas kalendāra skatāno janvāra līdz jūnijam (ieskaitot) katram mēnesim atsevišķi un vērtīgajiem astrolaikiem katrai mēneša dienai

TAVS IEGUVUMS

  1. Uztura vērotājs katrai dienai pie rokas. Tu droši zināsi, vai dotajā dienā apēstais iet vai neiet labumā, vai organisms tiecas uzkrāt ēdienu vai droši vari sevi palutināt, jo svars būtiski nepieaug. 
  2. Noskaidrosi visas īstās atslodzes, gavēņa un labākās diētu dienas. Kas notiek ar Tavu organismu un kā pareizi rīkoties visa Mēness cikla laikā.
  3. Noturīgākās kaitīgo ieradumu atmešanas dienas!Ar šī kalendāra padomiem un ieteiktajiem vērtīgajiem laikiem Tu iegūsi svarīgu sabiedroto, palīgu un atbalstītāju, ar ko palikt pie savas apņēmības un noturēties jau kļūs daudz vieglāk!
  4. Organisma, savas enerģētikas attīrīšanas un labsajūtas labā – Tu noskaidrosi visas tās dienas, kad uzturā lietot gaļu un alkoholu ir sevišķi kaitīgi.Ņem tās vērā un jūties lieliski!
  5. Personīgā restarta Superlaiki!Kuros ar galiem atmest visu lieko, nevajadzīgo, lai atvērtu durvis un iespēju ienākt jaunajam!
  6. Labākos svētīgās pirts laikussava ķermeņa palutināšanai un organisma atjaunošanai.

 

vizuāls paraugs

 

Astromaģiski novēlam - Lai Tev veselīga, skaista un laimīga dzīve!