Planetārās stundas

Planetārās stundas atspoguļotas no minētā plkst. laika līdz nākošā plkst. norādei. Aktuālā stunda atzīmēta oranžā krāsā.

Mainot pasaules valsti, mainās arī planetāro stundu laiki, kuru sākums un ilgums ir atkarīgs no konkrētās vietas Saules lēkta un rieta.

Saules lēkts ir ar oranžu atzīmi – Saulei stari uz augšu – virs horizonta.

Saules riets ir ar oranžu atzīmi – Saulei stari uzleju – zem horizonta.

Planetārās stundas šeit atspoguļojam atbilstoši dienas dalījumam 0 – 24. 

Kā jau jebkurā darbībā, svarīgākais ir tieši starts – uzsākums, pirmā darbība. Iekārto šo darbību un tā sasniedzamo mērķi, atbilstoši Planetārās stundas nozīmei.

Tava diena sākas brīdī, kad pamodies un izkāp no gultas. Šis brīdis nosaka visus dienas plānus! 

Kādā planetārajā stundā dosies pie miera, tik (ne)harmoniskas būs nakts miega stundas. 

Planetārās stundas laika intervāls ir būtisks darbu (aktivitāšu) uzsākšanai, bet nav svarīgs darbības pabeigšanai. Piemēram: ja skaistumkopšanai labvēlīgs laiks ir 09:52 – 10:27, tad šajā laikā iesāktā procedūra drīkst ilgt arī daudz ilgāk.

 

Ieguvumi no planetāro stundu izmantošanas
+ harmonisks/zaļš astroluksofors:

Pārbaudīta vērtība. Piemērs

Projekta pārbaudes praksē neskaitāmas reizes pārliecinājos, ka šāda saskaņošana uzlabo dzīves situācijas. Piemēram, lidostā speciāli gaidīju lieku pusstundu, lai, ieejot lidostas terminālī, biļeti noreģistrētu tieši Jupitera stundā. Rezultātā radās iespēja pēkšņi mainīt sēdvietu uz vienīgajām brīvajām rezerves (platās sēdvietas) izejas sēdvietām. Tas 4 stundu lidojumā patiesi nebija mazsvarīgi. Kādā citā reizē, uzsācis iepirkšanos Veneras stundā, pats pārdevējs pat neprasot piedāvāja atlaidi utml.

Protams, ja luksofors ir spriedzes pilns (sarkans), tad pastiprinās tieši planetārās stundas negatīvās izpausmes un iesākumus neplānot.

Planetārās stundas skatāmas pēc Mēness/Saules dienu aprakstiem un saskaņojamas ar Astroluksoforu, Čika laiku. Bieži vien tieši dienās, kurās nav izteiktu planetāro aspektu un astrololuksofora svarstību, tieši planetārās stundas palīdz noteikt laika periodu, kurā veikt iecerēto darbību.

Īpaši labvēlīgs ir laiks, kad sakrīt vairākas norādes. Piemēram, ja tieši Veneras stundā pēc astroluksofora Venera veido saskanīgu (zaļu) mijiedarbību ar Merkuru. Sanāk divi līdzīgi pastiprinoši rādītāji.

Astroloģijā vairāk svaidītiem ieteiktu pievērst uzmanību savu planētu spēkam un spriedzes aspektiem. Jo novērots, ka dotajā ziņā labvēlīgs Veneras stāvoklis tomēr nerada to veiksmi, ja paša cilvēka horoskopā Venera ir daudzos spriedzes aspektos. Tas pats attiecas uz Personas planētu tranzītiem noteiktajā periodā. Tomēr tieši šādās planētu stundās notiek personīgajā horoskopā nospriegotu planētu atstrāde jeb uzlabošana, tā kā planēta ir aktīva.  

 

Kuras stundas būs tieši Tev labvēlīgākās?

Tā kā planetārās stundas pieskaņotas nedēļas dienām, loģiski, ka Tava dzimšanas nedēļas diena un to pārvaldošā planēta ir arī indiviudāli veiksmīgākā planetārā stunda.

Piemēram, cilvēkam, kurš dzimis trešdienā, Merkura stundas būs veiksmīgākas kā citiem.

Skaties attēlā magu zvaigznē, kā nedēļas dienas ir sasaistītas ar planētām.

Kā aprēķinātas planetārās stundas?

Planetāro stundu sistēma astroloģijā bija zināma jau pirms mūsu ēras, un jau kopš astroloģijas pirmsākumiem tiek uzskatīts, ka katra nedēļas diena ir kādas konkrētas planētas pārvaldījumā, atbilstoši planētu izkārtojumam Magu zvaigznē.

Tāpat kā nedēļas dienas, arī planetārās stundas nemainīgā secībā pārvalda 7 planētas:

Saule – Venera – Merkurs – Mēness ­– Saturns – Jupiters –­ Marss.

Tāpat kā ikdienā izmantojam 24 stundas, arī planetārās stundas ir 24 (12 dienas + 12 nakts stundas). Taču stundu ilgums dienas un nakts planetārajām stundām ir atšķirīgs un katru dienu citādāks. To nosaka planetāro stundu aprēķināšanas veids: dienas stundas ir no saullēkta līdz saulrietam, nakts stundas - no saulrieta līdz saullēktam. Dalot šos abus laika intervālus ar 12, iegūst dienas un nakts planetāro stundu ilgumu.

Dienas pirmās stundas pārvaldnieks, kas sākas ar saullēktu, ir nedēļas dienas pārvaldnieks. Piemēram, ja vēlas zināt Piektdienas planetāro stundu secību, tad līdz ar saullēktu sākas pirmā planertārā dienas stunda - Venēras stunda (jo Piektdiena ir Venēras pārvaldībā) – secīgi otrā būs Merkura stunda, trešā Mēness utt. līdz nākamās dienas saullēktam, kad sestdienas pirmā stunda līdz ar saullēktu būs Saturna stunda.

Saullēkta – dienas – pārvaldnieks: ar Saules lēktu sākas jauni planetāro stundu atskaites periodi, un jauna planēta kā dienas saimnieks, kas praktiski pārvalda pirmo laika periodu un simboliski arī visu dienu.

Tava diena sākas brīdī, kad pamosties un uzsāc dienu. Kādā planetārajā stundā izkāpsi no gultas, tāda būs tieši Tava kopējā dienas enerģētika konkrētās planētas pavadībā. Ir taču starpība, vai dienu sāksi Saturna vai Jupitera stundā? 

Saulrieta – nakts – pārvaldnieks: ar Saules rietu sākas nakts periods un mainās planetāro stundu ilgums. Līdz saullēktam planētas secīgi pārvalda periodu, bet saullēktā nomainās uz dienas pārvaldnieku.