Tavs biznesa kods

Konceptuāli par biznesa kodu vai biznesa veida pamatanalīze. Vai biznesa vide ir raksturam, karmai, izaugsmei vajadzīgs? Ieteicamās biznesa formas un iespējas astro skatījumā. Potenciālie virzieni un veidi. Laika periodi, kad “mesties biznesā”. Vai vajadzīgs dibināt uzņēmumu vai palikt darbā? 
Neietilpst konkrēta biznesa veida detalizēta analīze, projekta virzīšana un tā panākumu prognozēšana.  Katra cilvēka astroloģiskajā kartē ir biznesa solījums. Var un vai vajag iet uzņēmējdarbībā. Un ja vajag - tad kādā veidā. Un vēl arī - kad tas būtu jādara.  Astrologs var tieši pateikt vai cilvēks ir vadītājs, padotais, administrators vai eksperts, padomnieks.  Vēl ir svarīgi apzināties kādā veidā pelnīt iztiku un kas ir lielākais dzīves uzdevums, aicinājuma darbs.  Tikpat svarīgi ir vai cilvēkam labāk darboties savā uzņēmumā vai attīstīt kopdarbību, vai darboties valsts sektorā, vai sabiedriskajās organizācijās. 

 

PAPILDUS - PRAKTISKAIS BIZNESA KOMPLEKTS

Anketas astroloģiska un numeorloģiska apstrāde palīdz klientam labāk saprast vai visi biznesa elementi ir harmonijā, varbūt kaut ko vajag labot un pamainīt.

AIZPILDĀMĀ ANKETA

ATVĒRT RAKSTU PDF

Sīkāk par tās lietderību varat izlasīt rakstā "PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA" NR.2.