Astrologu blogi

VISAS ASTRO VIP IESPĒJAS

Reģistrējies ASTRO VIP

Dienas luksofors

Apkopotas visu planētu mijiedarbības, rādot vai noteiktajos diennakts ceturkšņos enerģētika ir harmoniska, disharmoniska vai neitrāla. Pielietojums līdzīgi kā satiksmes regulētājam luksoforam.

Harmonisks - darbības pavadīs labvēlīga enerģētika; īsteno ieceres. 

Neitrāls - dienā nav būtiskas disharmoniskas un harmoniskas enerģētikas; ieteicamas ierindas darbības. 

Disharmonisks - darbības pavadīs nelabvēlīga enerģētika; spriedze, konflikti; problēmas.

Planetārās stundas 

Ieguvumi no to izmantošanas

Veiksmīgo dienu plānotājs

Apvieno visus Saules un Mēness cikla nosacījumus: Mēness fāzi, Zodiaka zīmi, Mēness un Saules dienu, aptumsumu enerģētiku, Apogeja un Perigeja ietekmi un Čika laiku. Ērtākais veids kā ātri saņemt vienotu informāciju par konkrēto nodarbi. Veiksmīgo dienu plānotājs.

Saules un Mēness kalendārs

Saules kalendārs, savienots ar Mēness kalendāru, rada pilnīgu vīrišķā (Saule) un sievišķā (Mēness) sintēzi un pilnīgu dabas ciklu izpratni. Atradīsi dažādus ikdienišķus padomus, kā padarīt savu dzīvi harmoniskāku. Sadaļa, ar kuru jāsāk dienas enerģētikas izpratne. Tas ir kā pamats, pa kuru savu taku staigā Saule un Mēness. Tā ir izpratne par laika nozīmi. Kalendārs.

Čika laiks

Par Čika laiku sauc periodu, kad Mēness it kā atpūšas no citu debess ķermeņu ietekmes. 
Praktiskām darbībām, no kurām gaida konkrētu rezultātu, tas ir Tukšais laiks, savukārt dvēseliskām nodarbēm, mācībām, sarunām un atpūtai - vislabākais. Apraksts.

Numeroloģiskā Personālā diena

Izmantojot numeroloģiskos aprēķinus, pēc Taviem dzimšanas datiem ir noteikts konkrētā datuma Personālās dienas skaitlis no 1 līdz 9; 11 un 22. Personālā diena parāda vēlamāko dienas tematiku, kas būtu visveiksmīgāk izdarāms. Apvienojot Saules, Mēness kalendāra enerģētiku ar Personālās dienas vibrācijām, var veiksmīgi izmantot katras dienas potenciālu. Vizuāls paraugs.

Individuālais Dienas luksofors 

Individuālajā Dienas luksoforā ir apkopotas visu planētu savstarpējas mijiedarbības, rādot vai noteiktajos diennakts ceturkšņos laiks Tev ir harmonisks, disharmonisks vai neitrāls. Vizuāls paraugs.

Individuālie Saules un Mēness aspekti

Dienu no dienas planētas savstarpēji mijiedarbojas jeb astroloģijā/astronomijā veido noteiktus leņķiskus aspektus. Tas raksturo enerģijas nodošanas veidu. Aspekti rāda, kāds būs Tavu ieceru, vēlmju realizācijas ceļš - kā labi palīgi vai traucēkļi.

Aktuālās jomas - Saules un Mēness mājas

Ikviena cilvēka horoskops ir sadalīts 12 (ne)regulārās daļās. Astroloģijā tās sauc par mājām. Tikai tad, ja zināms precīzs laiks, cilvēkam var aprēķināt horoskopu un saprast kādās dzīves jomās viņam labāk izpausties. Vizuāls paraugs.

Mājas parāda Tavu pieredzi noteiktā laikā, noteiktās dzīves jomās. Mēness un Saules cikliski viesojas visās 12 mājās, ienesot tajā savai dabai atbilstošu enerģiju, pieprasījumu un notikumus. Mājas, kurās atrodas Saule un Mēness, norādītajā periodā ir visaktuālākās. Tieši tajās jomās jāiegulda savs laiks, enerģija un resursi. 

Ciklu kalendāri

Daudzi ikdienas stresa un slimību sindromi izriet no neprasmes sadzīvot ar dabas ciklu. Pēc dzimšanas datiem veidotais Individuālais Saules un Mēness cikls ir ceļš uz harmoniju. Vizuāls paraugs.

 • sapratīsi kā aug un dilst Tava enerģija
 • zināsi, kad ir laiks darboties un uzņemt enerģiju, kad - atdot
 • uzzināsi savus harmoniskākos un disharmoniskākos (fāžu maiņas) datumus
 • jutīsies labāk, ja zināsi, kāds ir Tavs enerģētikas stāvoklis 
  - augošs/dilstošs vai pasīvs/aktīvs
 • savu enerģijas plūsmu samērojot ar Saules, Mēness kalendāru un dzīvosi harmonijā
 • dzīvojot pēc Individuālā Saules, Mēness cikla, uzlabosi savu veselību
 • darbības, kas atbilst individuālajam ciklam, dod maksimālu rezultātu

Tev izveidojām Individuālos Saulgriežus jeb enerģētikas maiņas brīžus.

 • iepazīsi individuālo Saules ciklu un enerģētikas potenciālu visa gada garumā
 • sakārtosi savu veselību, kas ir tieši pakārtota Saules ciklam
 • atradīsi sev labāku pielietojumu
 • veiksmīgāk sadalīsi spēkus visa gada griezumā

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3277 iesaka šo blogu

Balsot