Astrologu blogi

Merkurs retrogrāds

Jau pavisam drīz no 5. marta līdz 28. martam komunikācijas pārvaldnieks Merkurs uzsāks retrogrādo virzību.

Planētas atrašanās retrogrādā pozīcijā nozīmē to, ka attiecīgos laika periodos, raugoties no Zemes, planētas var atrasties šķietamā atpakaļgaitas kustībā. Tas saistās ar planētu virzības ātruma atšķirībām. Retrogrādos laika periodos tiek apgrūtināta procesu, darbību virzība un sekmīga izdošanās tajās jomās, par kurām atbild konkrētā planēta.

Planēta Merkurs atbild par visa veida komunikāciju, tirdzniecību, darījumiem, sakariem, pārvietošanos, ceļojumiem, satiksmi, informāciju, mācībām (kursiem, semināriem, webināriem), dokumentiem, kaimiņiem, reklāmu. Retrogrāds Merkurs 2019. gadā būs trīs reizes. Retrogrādā Merkura laikā aktuālas kļūst visas šīs iepriekšminētās jomas taču katram konkrētie izpausmes veidi var būt/nebūt atšķirīgi - atkarībā no katra paša individuālā horoskopa un attiecīgās zonas, ko Mekurs pārvalda.

Retrogrādā Merkura laikā parasti ir novēroti pārpratumi komunikācijā, pazūd svarīgi papīri, dokumenti, informācija var tik pārprasta, rodas apvainošanās, baumas un uzpūstas ‘pīlītes’ gluži bez pamatojuma. Palielinās arī kļūdu skaits, raksturīga arī neuzmanība un aizmāršība. Var gadīties dažādi misēkļi ar naudas pārskaitījumiem, iegādātām biļetēm uz koncertiem, pasākumiem, ceļojumiem. Kā arī nav ieteicams veikt nozīmīgus pirkumus, tieši - sadzīves tehniku, elektropreces, mobilās, vied un datorierīces. Tieši šīs ierīces šajā laikā ir jāsaudzē no pārslodzes, no savas neveiklās neuzmanības un garnadžiem.

Šoreiz, vairāk nekā trīs nedēļas Merkurs šķeitami atpakaļgaitā virzīsies pa Zivtiņu zīmi, kas komunikācijai, norunām, līgumiem, arī braucieniem piešķirs gan virkni neskaidrību, gan samudžinātus pārpratumus. Dažu brīdi var šķist pat tā, ka atšķetināt, tikt pie informācijas pirmavota vairs nav iespējams, jo ‘visi gali būs kā ūdenī iekrituši’. Būs jūtama tendence uz informācijas noklusēšanu, noslēpšanu, maldināšanu, melošanu, kas būs caurvīta ar nereāliem fantāziju uzplaiksnījumiem, veltīgi dotām cerībām un solījumiem. Uzpūstie informācijas ziepju burbuļi ļaus noticēt tam, ka to skaistums un krāšņums ir vienmēr paliekošs un mūžīgs. Uzsāktās jaunās mācības šajā laikā, mācību procesu var padarīt neskaidru un haotisku taču sajūtām piepildītu.

Merkura retrogrādajam laikam ir arī pozitīvas iezīmes: tas ‘mudina’ atgriezties pie iesāktām un nepabeigtām mācībām, lai tās paveiktu kvalitatīvāk, jēgpilnāk un pamatīgāk. Aizpildītu tukšos zināšanu laukus. Šoreiz tās būs garīgās studijas, psiholoģija, ezoterika, medicīna, māksla, vīnzinības u.c.

Atceries, ja Merkura retrogrāda laikā kaut kas zūd, iet vai dodas prom, ļoti liela iespējamība, ka atradīsies un atgriezīsies!

Lai patīkamiem un sajūtīgiem piedzīvojumiem piepildīts šis laiks!

 

astroloģe Inita

Uz  konsultācijām piesakās: inita.dilane@inbox.lv

(foto:oeleriksson.com)

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1922 iesaka šo blogu

Balsot