Astrologu blogi

Mīlestība un attiecības 2016. gadā!

Gada sākumā uzmanības apliecinājumi tiks izpausti diezgan aktīvi un drosmīgi. Pieaugs tendence pierādīt savas jūtas, pacīnīties par savu mīlestību. Diezgan jūtama būs arī greizsirdība, taču tas vairāk izskatīsies pēc privātīpašnieciskuma tendencēm – ne pēc savu sajūtu, mīlestības un uzmanības apliecinājumiem. Aktuāla būs vēlme riskēt, uzdrošināties, kādam arī kaislīgas intrigas var uzvirmot gaisā. Februārī attiecībās būs jūtams miers un harmonija, kas kādu noteikti aizvedīs līdz bildinājumam un saderināšanās. Arī iepazīšanās, uzsāktās attiecības veidosies stabilas un noturīgas, radošas un sajūtam piepildītas. Līdz ar pirmajām pavasara vēsmām pieaugs vēlme riskēt un ieslīgt galējībās, tiecoties pēc papildu sajūtam un tas var radīt disbalansu esošajās attiecībās un kādam pat neuzticību. Būs vērojama tendence un nepieciešamība pēc spilgtuma, piedzīvojumiem, jūtu plašuma un sajūtu idealizēšanas. Tie, kuri tic iemīlēšanās sajūtai no pirmā acu skatiena – šādas sajūtas var rast kāda kultūras pasākuma vai ceļojama laikā. Taču noturīgākas un spēcīgākas kļūs tās savienības, kurās viens no vienojošajiem faktoriem ir kopīgas intereses, hobiji, ceļošanas prieks, ētikas un morālas vērtības.

Līdz ar ceriņu smaržu arī attiecībās būs vērojams jūtu plaukums, taču tās nebūs viegli izpaust, parādīt. Vienam tas var būt kā pārspīlēta emociju izpausme, citam gluži pretēji – izvēlēsies tās paturēt sevī.

Vasaras plaukumā aktuālas kļūs ģimeniskās vērtības, savas savienības noslēgs tie, kuriem prioritāte ir ģimene. Var tikt atjaunotas tās attiecības, kuras gada sākumā tika pārtrauktas. Sievietes uzplauks līdz ar krāšņākajiem ziediem un arī par uzmanības trūkumu sūdzēties nevarēs. Diezgan viegli būs iepazīties, veidot veiksmīgas un stabilas attiecības. Kopīgi sabiedriskie pasākumi, radošas aktivitātes tajās būs kā vienojošais faktors. Aktualizēsies vēlme pēc kopā būšanas mirkļiem, sirsnīgākām sarunām un romantikas.

Gadam griežoties uz rudens pusi, jūtu briedums mudinās izdarīt pareizo izvēli, lai attiecības ievirzītu nopietnākā gultnē. Būs vērojama taisnības izjūta, godīgums attiecībā vienam uz otru un uzticēšanās. Tuvojoties ziemai, apejot ar līkumu augstajām prasībām un kaprīzēm, attiecībās nostabilizēsies vērtību sistēma. Vairāk enerģijas tiks veltīts kopīgu mērķu sasniegšanai un kopīgas labklājības un  stabilitātes pilnveidošanā.

Kamēr lielāko gada daļu svētku un laimes pārvaldnieks Jupiters turpina savu ceļu pa Jaunavas zīmi, tikmēr kāzas un gadadienas tiks svinētas rūpīgi un pedantiski plānojot, pievēršot uzmanību pat vissīkākajām detaļām, akcentu liekot uz dabisku skaistumu un ekoloģiskām vērtībām. Septembrī Jupiters pāriet skaistajā, harmoniskajā Svaru zīmē. Kāzas svinēs tie, kuri savas attiecības balsta uz patiesu, nesavtīgu un beznosacījumu mīlestību. Svinībās galvenais akcents tiks likts uz estētiku un pat aristokrātismu. Tiks padomāts arī par to, lai visiem svētku viesiem būtu patīkami, ērti un komfortabli. Līdz ar to arī dizaineriem, juvelieriem, svētku rīkotajiem un noformētājiem darba būs pilnas rokas. Aktuāla būs izsmalcinātība, sievišķīgi gaumīgi akcenti, vieglums un gaisīgums. Nekā lieka, nekāda izrādīšanās un pompozitāte, bet gan skaisti, gaiši, saskanīgi un harmoniski.

Auni attiecību pilnveidošanā liks lietā rūpes un centību

Vērši plaucēs laimes sajūtu ik uz soļa

Dvīņi laimi saskatīs ģimeniskās vērtībās

Vēži komunicēšanas ceļā atrisinās visas neskaidrības

Lauvas attiecības veidos stabilas un noturīgas

Jaunavas iemācīsies iemīlēt arī sevi

Svariem sapņu un vēlmju piepildījums ļaus justies patiesi laimīgiem

Skorpioniem mīlestība ceļu atradīs caur draudzību

Strēlnieki tieksies savu mērķu virzienā

Mežāži attiecības veidos balstoties uz garīgām vērtībām

Ūdensvīri uzdrošināsies riskēt un spert pārdrošus soļus

Zivtiņas laimi radīs saskanīgās un harmoniskās attiecībās

astroloģe Inita Dilāne

Publicēts žurnālā „Praktiskā astroloģija” šī gada decembra numurā

foto: designoval.com

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1923 iesaka šo blogu

Balsot