Astrologu blogi

Horoskopi 2013. gadam

Auns

Gads sāksies ar dažādiem patīkamiem pārsteigumiem. Radīsies jaunas idejas gan privātajā, gan profesionālajā jomā. Līdz ar to būs nepieciešams daudz spēka, lai sasniegtu savas ieceres. Var gadīties, ka nāksies sākt darīt kaut ko līdz šim nemēģinātu. Esiet uzmanīgi ar naudas lietām, jo pastāv risks iepirkties pa dārgo, neuzmanīgas pārmaksāšanas dēļ. Īpaši gada otrajā pusē esiet apdomīgi vecot lielus un svarīgus pirkumus.

Par darba trūkumu sūdzēties nevarēs. Viss noritēs pēc plāna, ja rīkosieties prātīgi, bez steigas un izvirzīsiet savu stratēģiju. Paaugstināsies konkurences un cīņas spars. Gribēsies pierādīt savu profesionalitāti. Tiks izmantotas visas iespējas un meklēts īsākais ceļš, lai piepildītu savas profesionālās ieceres. Gada pirmajā pusē pastāv iespēja tikt pie ātras peļņas saistībā ar ārzemēm. Uz rudens pusi radīsies vēlēšanās pēc pārmaiņām, tāpēc tiks piedāvātas iespējas paplašināt darbības sfēru.

Līdz ar pavasara iestāšanos, savas otrās pusītes sāks meklēt tie, kuriem to vēl nav. Iespēja iepazīties visdažādākajos un neparastos veidos – pēkšņi un negaidīti! Visticamāk tad, kad vismazāk to gaidīsiet. Ap dzimšanas dienas laiku ļoti liela iespējamība saņemt bildinājumu vai kādu citu un romantisku piedāvājumu.

Vērsis

Interesants un piedzīvojumiem piepildīts gads. Daudziem šīs zīmes pārstāvjiem radīsies doma: kāpēc lai nesagaidīt Jauno gadu ārzemēs? Gadam sākoties pastāv iespēja izveidot attiecības ar kādu svešzemju partneri. Taču kopumā attiecībās būs jūtama nosliece uz mīlestības idealizēšanu. Tiekšanās pēc vienkāršas un patiesas mīlestības. Protams, neiztikt bez kaisles un vētrainiem romāniem. Pavasarī var gadīties kāda slepena mīlas dēka.

Gada pirmajā pusē nelāgu sajūtu var radīt neparedzēti pirkumi un naudas izdevumi. Taču cik izdosiet, tik drīz vien nopelnīsiet atkal. Naudiņa augs un vairosies, tāpēc glabājiet drošā un jums pārbaudītā vietā. Vasaras sākumā domas raisīsies par sava biznesa uzsākšanu. Gadam griežoties uz otru pusi karjeras lauciņā var notikt nopietnas, taču patīkamas pārmaiņas. Paaugstinājums amatā un algas pielikums. Līdz ar to pavīdēs iespēja tikt vaļā no ilgstošām kredītsaistībām. Rudenim sākoties arī romantiskās attiecības iekrāsosies nopietnākos toņos. Kādam šāds pavērsiens var būt pārbaudījums uz izturību, bet citam atkal sen gaidītā stabilitātes sajūta.

Dvīņi

Jauno gadu uzsāksiet ar nopietniem un skaidriem mērķiem, kuri turpmākajā gadā ir jāsasniedz. Tie galvenokārt būs saistīti ar karjeru un profesionālo darbību. Atcerieties, ka arī visnereālākās idejas var izrādīties realizējamas! Pastāv iespēja, ka gada sākumā uzsāksiet jaunas darba attiecības. Pavērsies jaunas iespējas un interesanti piedāvājumi. Taču karjerai nozīmīgāks būs tieši rudens, jo tad sapratīsiet kas ir tieši tas, ko turpmākajā dzīvē vēlaties darīt.

Attiecībās gada pirmajā pusē var rasties domstarpības finansiālu apsvērumu dēļ. Taču līdz ar vasaras sākšanos tās jūtami uzlabosies. Vieglums, miers un savstarpēja sapratne. Dvīņi, kas ir otrās pusītes meklējumos, esiet aktīvāki un jūnijā ielūkojaties vasaras kafejnīcā varbūt tieši tur Lieliskais(-ā) jūs jau gaidīs!! Pievērsiet uzmanību nejaušām tikšanām, jo tieši tās var nospēlēt lielu lomu jūsu dzīvē.

Finansiālajā jomā gaidāmi stabili ienākumi. Pastāv iespēja saņemt mantojumu. Padomājiet par papildus drošības uzstādījumu veikšanu saviem īpašumiem. Kāda sāks realizēt savu sapni par ģimenes mājiņu ezera krastā.

Vēzis

Gads sāksies ar lieliem plāniem, kas vīsies kopā ar centību un milzīgu apņēmību. Protams, kā jau Vēzim, neiztikt bez iepriekšējā gada izvērtēšanas un gremdēšanās skaistākajās atmiņas. Kopumā gads solās būt ražīgs un patīkamām emocijām piesātināts. Līdz ar gada sākumu jūsu finansēs iespējams pārmaiņas. Pastāv varbūtība tikt vaļā no veciem rēķiniem. Veiksmīgāks laiks būs vasaras sākums, kad darba būs pilnas rokas, taču arī ikgadējam ceļojumam pietiks gan brīvdienu, gan materiālo resursu.

Karjerā zīmīgi notikumi risināsies pavasarī. Nepalaidiet garām iespēju pierādīt sevi. Īpaši, ja nodarbošanās ir saistīta ar mūziku vai mākslu. Ienesīgi biznesa piedāvājumi. Gada otrajā pusē iepriecināsiet sevi ar jums ļoti svarīgu pirkumu.

Gada sākumā attiecībās jūtama augšupeja un jūtu izaugsme. Tiks ieviestas pārmaiņas un skaidrība. Iespējams, ka tiks pielietotas dažādas viltībiņas, lai panāktu sev vēlamo rezultātu. Vasarā gaidāmi būtiski notikumi un lolotais sapnis var beidzot piepildīsies!

Lauva

Jauno gadu uzsāksiet ar pārmaiņām sevī. Atbrīvosieties no visa vecā un liekā, kas pa iepriekšējo gadu bijis sakrājies. Būsiet apņēmības un cerību pilnas, lai veidotu savu nākotni labāku nekā līdz šim.

Attiecības gada sākumā ieņems ļoti svarīgu vietu. Kļūs stabilākas, pieaugs atbildības sajūta. Iespējams atjaunot pirms kāda laika izjukušās attiecības. Būtiskas pārmaiņas iespējamas līdz ar pavasara iestāšanos. Pēkšņas iepazīšanās ar neparastiem cilvekiem. Vasaras vidus varētu izvērsties kā pārbaudījumu laiks, kad var nākties izvēlēties starp darbu un attiecībām.

Karjerā gada pirmajā pusē varat saskarties ar šķēršļiem un nopietniem pārbaudījumiem. Taču ir vērts pacensties, lai plūktu laurus vasaras vidū.

Nozīmīgiem finanšu darījumiem labvēlīgāks būs vasaras sākums. Pastāv iespēja saņemt vērtīgas dāvanas vai vienkārši laimīgas sagadīšanās dēļ – laimēt loterijā. Varat arī gūt peļņu saistībā ar ārzemju darījumiem. Taču nozīmīgākus biznesa darījumus atlieciet uz rudens sākumu. Arī ceļojumi šajā laikā būs iespaidiem bagātāki.

Jaunava

Kopējais gada fons izskatās gana raibs un patīkamiem notikumiem piepildīts. Līdz ar jaunā gada sākumu rūpīgāk pievērsīsieties darbam. Īpaši pirmajos gada mēnešos darba būs pilnas rokas. Atskaites, cipari un datora monitors ņirbēs gar acīm. Taču gada otrajā pusē varēsiet atvilkt elpu. Arī algas pielikumu vai prēmiju varētu sagaidīt šajā laikā.

Ievērojami uzlaboties finansiālais stāvoklis. Tāpēc varēsiet atļauties atlikt naudiņu cūciņā, jo jau rudenī domas un vajadzības būs par un ap dzīvesvietas labiekārtošanu. Līdz ar to nāksies krietni vien patērēt savus finansiālos iekrājumus. Taču stabili ienākumi gada garumā garantēti, ja vien turpināsiet būt tik uzcītīga un kārtīga savu darba pienākumu veicēja.

Attiecībās gaidāmi dažādi kāpumi un kritumi. Nopietnāki pavērsieni varētu notikt ap Valentīndienas laiku. Interesantas situācijas un notikumi mudinās izdarīt savu izvēli. Vairāk sāksiet piedomāt pie tā, kādas attiecības turpmāk jūs vēlēsieties. Gada otrajā pusē ieplānojiet romantisku ceļojumu diviem vien.

Svari

Turpmākais gads solās būt diezgan nozīmīgs attiecību sfērā. Mīlestību atradīs tie Svariņi, kuri tic vienkāršiem un patiesiem brīnumiem. Palūkojaties ārpus robežām un paplašiniet savu redzesloku! Līdz ar pirmajiem sniegpulkstenīšu dzinumiem arī jūsu sirdī var iezvanīt kāds „pulkstentiņš”. Kopumā attiecībās vadīs harmonija. Taču gada otrajā pusē kļūsiet prasīgāks pret savu partneri, jo augs vēlmes un vajadzības.

Karjerā būtiski būs gada pirmie mēneši, taps skaidrs jūsu turpmākais ceļš un virziens, kurā doties. Ap vasaras sākumu pastāv iespēja doties darba komandējumā. Šis arī būs laiks, kad darba jautājumos sevi varēsiet parādīt no labākās puses.

Ar finansēm gada sākumā varētu būt dažādi pārsteigumi. Labāks peļņas gūšanas laiks būs pavasara sākums. Jārēķinās ar to, ka vasarā daudz naudiņas izdosiet par smukumlietām paši sev, jo grūti būs pretoties jaunākajām modes tendencēm. Gada otrajā pusē ienākumi kļūs stabilāki, līdz ar to varēsiet laicīgi saplānot savus pirkumus un maksājumus.

Skorpions

Gada sākums būs veiksmīgs jauniem projektiem, jauninājumu ieviešanai jūsu profesionālajā darbībā. Skorpioni-priekšnieki apsvērs domu izveidot jaunu darba kolēģu komandu. Iedvesmas laiks radošo profesiju pārstāvjiem. Radīsies jaunas un neparastas idejas ar kuram varēsiet pārsteigt sevi un apkārtējos. Taču lielāku biznesa projektu uzsākšanai, produktīvāks būs rudens periods.

Attiecībās galvenais uzsvars tiks likts uz pārmaiņām un attīstību. Tiks pielietots viss jaunais un vēl neizmēģinātais. Vasarā iespējams saskarties ar sarežģījumiem, taču tas var veicināt attiecību pāriešanu jaunā, labākā kvalitātes līmenī. Gada otrajā pusē jūtu uzliesmojums esošajās attiecībās. Tie, kuri meklējumos – jaunas iepazīšanās. Iespēja satikt dvēseles radinieku vai līdzīgi domājošo.

Naudiņas pelnīšanai labvēlīgākas būs pavasaris. Radīsies jaunas peļņas iespējas, kā arī nostabilizēsies esošie ienākumi. Zināmu spriedzi vasaras beigās var darīt neapmierinātība ar esošo materiālo stāvokli. Jo vienmēr jau gribās dzīvot labāk un labāk !

Strēlnieks

Jaunas gads iesāksies kā saviļņojošs un piedzīvojumiem bagāts nākamais dzīves cēliens. Tiks izvērtētas iepriekšējā gada pieļautās kļūdas un taps skaidras turpmākās ieceres. Veiksmīgs gads personiskajai izaugsmei un izglītībai. Iespējams, ka sevī atklāsiet jaunus talantus. Savukārt arī profesionālajā jomā tiks iekarotas jaunas virsotnes. Var rasties interese par jaunas intelektuālas profesijas apguvi. Neiztikt arī bez darba komandējumiem. Biznesam un profesionālai izaugsmei labvēlīgāka būs gada otrā puse, kad var rasties iespēja iesaistīties ilglaicīgos un stabilos projektos.

Gada vidū uzlabosies finansiālais stāvoklis. Tieši vasara iezīmējas ar īpašu laiku, jo beidzot pietiks naudiņas, lai varētu materializēt savu sapni.

Attiecības būs stabilas, taču tiks pieliktas visas pūles, lai tajās neiestātos rutīna. Jaunus iespaidus radīs kopīgas intereses un kultūras pasākumu baudīšana kopā ar savu partneri. Gada otrajā pusē vairāk uzmanības veltīsiet ģimenes izveidei, jo draudzīgās attiecības var pāraugt stabilā ģimenes dzīvē.

Mežāzis

Nozīmīgs gads karjeras lauciņā. Arī karjeras plāns tuvākajai piecgadei jums ir jau skaidri nodefinēts. Turpmākais gads būs kā pārbaudījums uz izturību. Var nākties sastapties ar grūti iedomājamām situācijām un risku. Taču ar savu spītīgo neatlaidību varat sasniegt sev vēlamos rezultātus. Veiksmīgi ritēs darbi, ja izveidosiet ap sevi uzticamu kolēģu kolektīvu. Gribēsies izgudrot noteikumus, kas ir izdevīgi tikai un vienīgi jums.

Algas pielikums un ienākumu apjoms būs atkarīgs tiksi no jums paša. Vasaras vidus būs viens no veiksmīgākajiem labāks peļņas gūšanas periodiem. Rudens pusē var pieaugt tēriņi, kas saistīti ar izglītības jautājumiem.

Attiecībās notiks nemitīga kustība un fāžu maiņa. Jūtas kāpināsies, noplaks un tā uz riņķi. Jaunas vēsmas un drošības sajūtu ieviesīs apziņa, ka blakus ir tieši tas cilvēks, kādu vienmēr esat gribējis. Gada otrajā pusē izteiktāka kļūs nepieciešamība rūpēties par otru. Vientuļnieki savu otro pusīti var satikt draugu lokā, starp seniem paziņām.

Ūdensvīrs

Gada sākums iezīmējas ar to, ka jūsu uzmanību piesaistīts jaunākās tehnoloģiju iespējas. Arī profesionālajā jomā būsiet atvērti visam jaunajam. Kļūsiet pašpārliecinātāki, jo radīsies ticība saviem spēkiem. Tiks piedāvātas iespējas izmēģināt kaut ko vel nebijušu. Ar prieku apgūsiet jaunas darbam nepieciešamās metodes un kursus. Pavasarī gadīsies saspringtāks periods, jo izteikti var izpausties jūsu nepieciešamība būt savādākam, un pamanītam. Cīņa par līderību.

Gada pirmajā pusē daudz naudiņas ieguldīsiet savā izglītībā un dažādās informācijas un svešvalodu apguvē. Taču gada otrajā pusē iespējamas lielāks naudas pieplūdums. Tāpēc var rasties nepieciešamība patērēt naudiņu un ieviest jauninājumus jūsu virtuvē -  modernākajā sadzīves tehnikā.

Attiecībās gada sākums varētu būt diezgan mierīgs un kluss. Taču līdz ar pavasara iestāšanos pieaugs prasības pēc lielākas uzmanības. Paradīsies lielāka nepieciešamība doties ārpus mājas baudīt kultūras dzīvi. Arī vasaras nogale izskatās diezgan piesātināta, kad iespējami pārsteidzoši uzmanības apliecinājumi no jūsu partnera puses.

Zivis

Zivtiņas pēc šaubu pilnas svārstīšanās, beidzot būs izlēmušas, ko tieši grib paveikt jaunajā gadā. Taču vēl joprojām atradīsieties sava garīgā ceļa meklējumos. Tiks izmēģināts viss, kamēr atradīsiet to, kas jūs uzrunā.

Gads iezīmē lieliskas izaugsmes iespējas jūsu karjerā. Īpaši gada sākums būs veiksmīgs jaunām pārmaiņām, jauniem sadarbības partneriem. Pavasarī grimsiet darbos līdz ausīm, taču ar prieku un lielu gandarījumu. Darbs kā azarts. Līdz ar to arī finansiālais stāvoklis jūtami uzlabosies. Kas strādā, tam ir! Vasaras sākumā izdosies arī kaut ko iekrāt, lai vēlāk ieguldītu savā profesionālajā attīstībā. Gada nogalē var rasties neparedzēti izdevumi, jo tiks izmantota iespēja iegādāties kaut ko lētāk nekā parasti.

Attiecībās stabilitāte, taču tieksieties pēc lielākas iejūtības un sapratnes no partnera puses. Var rasties nepieciešamība pēc jauninājumiem un pārmaiņām jūsu sajūtu gammā. Vasaras vidū pastāv pārpratumu risks. Taču rudens pusē, kāds nopietnāks pavērsiens, veicinās izdarīt pareizo izvēli.

                                                                                        astroloģe Inita Dilāne

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1922 iesaka šo blogu

Balsot