Astrologu blogi

Horoskopi 2019. gadam

Auniem

gads iesāksies aktīvi un dinamiski un ātrā laikā tiks paveikts iesāktais projekts. Arī jauninājumu ieviešana nāks tikai par labu. Zīmīgi pavērsieni būs gaidāmi izglītošanās jomā. Taču iecerētie ceļojumi var izmaksāt dārgāk nekā būs plānots. Lielākas pūles tiks liktas tieši karjeras jomā, lai pamatīgi un veiksmīgi pilnveidotu savu profesionalitāti. Partnerattiecību un darījumu attiecību jomā nāksies rūpīgāk izvērtēt potenciālo savienību.  

Vērši

lēnām izkustoties no vietas un mainoties līdzi laikam spēsi piepildīt savas ieceres. Paplašinot darbības jomu, uzrunājot jaunus sadarbības partnerus, veiksme šogad uzspīdēs biznesa jomā un brīvība un neatkarība savā statusā būs galvenā vērtība. Tiks sakārtoti jautājumi, kas saitīti ar mācībām. Arī kāds vairākus gadus rūpīgi plānotais tālākais ceļojums būs finansiālu ieguldījumu vērts.

Dvīņiem

šogad tieši attiecību joma būs tā, kurā ar plašu vērienu gribēsies aizsniegt nesasniedzamo un ļauties partnera solījumiem. Tiks sakārtota finansiālā joma, kā arī atbrīvošanās no parādiem un kredītsaistībām ļaus uzelpot daudz vieglāk un plašāk. Vairākus gadus ieguldītā enerģija biznesā, beidzot nostāsies uz ‘savām kājām’, lai ilgtermiņā un ar uzticamu, labi pārbaudītu komandu turpinātu iesākto.

Vēži

savus sapņus piepildīs pateicoties kādam labdarim. Daudz resursu tiks ieguldīts, lai paplašinātu un ar jaunām prasmēm un zināšanām pilnveidotu savas profesionālas darbības jomu. Finansiāli ieguldījumi savu rezultātu dos nedaudz vēlāk, taču ievērojami. Tāpēc Pacietība šogad Vēžiem būs sabiedrotā ik dienas. Savukārt romantiskajās attiecībās ir pienācis laiks ievirzīt tās nopietnākā un stabilākā gultnē.

Lauvām

gads būs nozīmīgs mīlestības jomā. Piešķilta dzirkstelīte izdzisušam ugunskuram ļaus degt ar vēl lielāku liesmu. Arī pievēršanās jaunai radošai aktivitātei piepildīs Lauvas ar Laimes sajūtu visa gada garumā. Taču tieši darba joma būs tā, kurā sajutīsiet drošību un stabilitāti. Nepalaidiet garām iespējas, lai apliecinātu savu profesionalitāti. Ņemiet vērā, ka kvalitāte šogad būs noteicošā vairākās dzīves jomās.

Jaunavas

šogad cītīgāk pievērsīsies savas dzīvesvietas labiekārtošanai. Sapnis par savu stūrīti, savu zemes pleķīti var kļūt par realitāti, taču pacietīgi izejot cauri šķēršļu līkloču līkločiem. Arī ģimenei augot plašumā, jautājums par nekustamā īpašuma iegādi var kļūt aktuāls. Profesionālajā jomā nāksies likt lietā savus hobijus un prasmes, kas tika apgūtas vairāku gadu garumā. Neturiet sveci zem pūra!

Svariem

gads būs zīmīgiem pavērsieniem un notikumiem piepildīts. Radikāli mainīsies tuvā vide un paziņu loks, tiks sastapti un nodibināti vērtīgi kontakti. Jauna ilgtermiņa sadarbība radīs drošības un stabilitātes sajūtu dvēselē. Taču īpašumi, mājas un ģimene kopumā prasīs ne mazums rūpju un formalitāšu kārtošanas. Pārmaiņas, kas lēnām briedušas jau gadiem, šogad var sasniegt kulminācijas punktu.

Skorpioniem

šogad jauns pavērsiens romantiskajās attiecībās būs kā brīnišķīgs sajūtu ceļojums. Vairāk finansiālo resursu un iekrājumu tiks tērēts bērnu talantu pilnveidošanai un arī savam jaunajam hobijam. Arī izklaides pasākumu šogad netrūks, kas prasīs ne mazums tēriņu. Nepalaidiet garām iespēju iesaistīties kādā radošā projektā, kas radīs gan papilu ienākumus, gan vērtīgus kontaktus.

Strēlnieki

priecīgu sajūtu un optimisma ieskauti baudīs dzīvi visā tās krāšņumā. Beidzot pievērsīsies sev un sava sen lolota sapņa piepildīšanai. Veiksme šogad uzsmaidīs partnerattiecību jomā. Kā arī jaunas līgumsaistības pavērs plašu iespēju klāstu un radīs arī jaunu statusu profesionālajā jomā. Finansiāla stabilitāte radīs mieru un drošības sajūtu, kas dos iespēju iekrāt naudiņu kaut kam vērtīgam un paliekošam.

Mežāžiem

jaunais gads iesāksies ar lielu apņemšanos un mērķi, ko visa gada garumā centīsies sasniegt. Zīmīgs pavērsiens profesionālajā jomā mudinās apgūt jaunas prasmes, kas noderēs turpmākajā darbībā. Arī jauni izaicinājumi un pārbaudījumi uz izturību, Mežāžiem šogad būs jūtami. Darījumu attiecībās nāksies rūpīgāk izvērtēt esošo savienību un lielāku uzmanību pievērst jaunajām saistībām.

Ūdensvīriem

šogad nāksies atdot visus parādus un atrisināt visus neatrisinātos un iepriekšējā gadā iestrēgušos jautājumus. Tiks piepildīs sapnis par došanos tālākā braucienā, kas būs saistīts ar profesionālo darbību. Plašāks šogad pavērsies draugu un domubiedru loks. Kā arī iesaistīšanās kādā organizācijā būs ļoti nozīmīgs sākums kādam nākotnes projektam. Finansiālie ieguvumi būs atkarīgi no atrašanās pozīcijas karjeras kāpnēs.

Zivtiņām

gads būs krāšņām sajūtām piepildīts. Sevis meklējumi beidzot vainagosies ar panākumiem. Savas profesionālās darbības paplašināšana būs pūliņu un finansiālo ieguldījumu vērta. Augstāks ieņemamais amats radīs gan jaunas ambīcijas, gan arī lielāku pārliecību pašam par sevi. Pozitīvi pavērsieni romantiskajās attiecībās ļaus sajusties droši un pasargāti. Atcerieties, ka ticība dara Brīnumus!

 

astroloģe Inita Dilāne

 Turpmāk horoskopi būs lasāmi šeit

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1923 iesaka šo blogu

Balsot