Astrologu blogi

Horoskopi (21. – 27. decembris)

Auns

Priecīgus brīžus piedzīvosi darba vietā. Jauns piedāvājums būs kā starts kaut kam citam un vēl līdz šim nebijušam. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no asākas vārdu apmaiņas. Neļaujies provokācijām.

Vērsis

Labas vēstis tiks saņemtas saistībā ar kādu apstājušos darījumu. Darba vietā var tikt saņemts vērtīgs apbalvojums. Nedēļas vidū negaidīts pavērsiens partnerattiecībās, radikāli izmanīs tavu attieksmi.

Dvīņi

Ar pozitīvu dzirksti ķersies klāt darbiem, kas uz kādu laiku bija apstājušies. Ieklausoties tuvu cilvēku padomos, spēsi pieņemt vislabāko lēmumu un risinājumu aktuālajā situācijā. Atceries, ka brīnumi notiek!

Vēzis

Brīvdienās sirsnīgā un ģimeniskā atmosfērā spēsi radīt svētku burvību un noskaņu visapkārt. Sparīga gatavošanās kādam kultūras pasākumam patērēs ne mazums resursu, gan fizisko, gan materiālo.

Lauva

Ar vērienīgu izlēcienu spēsi parādīt savas prasmes un talantus savā profesionālajā jomā no vislabākās puses. Nedēļas vidū krišana kārdinājumā – iegādāties kaut ko tagad un tūlīt neskatoties uz cenu, var radīt vilšanos sajūtu.

Jaunava

Miers un harmonija dvēselē ļaus ritēt notikumiem savu gaitu. Izvērtējot visus ‘par’ un ‘pret’, spēsi izdarīt pareizo izvēli saistībā ar saņemto piedāvājumu. Pievērs uzmanību savam iepirkumu sarakstam.

Svari

Nedēļas nogalē patīkami kopā būšanas mirkļi tiks piedzīvoti kopā ar mīļoto cilvēku. Finansiāli tēriņi var būt liekāki nekā ieplānots. Darba vietā tiks atrisinātas visas līdzšinējās neskaidrības un pārpratumi.

Skorpions

Radusies interese par pievēršanos kādam hobijam reiz var kļūt par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Tiks gūtas papildus naudiņas par iesaistīšanos radošā projektā. Harmoniskākas kļūs attiecības ar tuviniekiem.

Strēlnieks

Brīvdienās ļaujoties svētku skaņām un sajūtām spēsi rast prieku dvēselē. Patīkams pavērsiens romantiskajās attiecībās izkliedēs visas šaubas un neskaidrības. Tiks saņemts izdevīgs piedāvājums.

Mežāzis

Nedēļas nogalē tiks gūtas vērtīgas atziņas saistībā ar aktuālo situāciju ģimenes dzīvē. Izvairies no nesaskaņām tuvinieku vidū. Darba vietā atzinīgi tiks novērtēti Tavi pūliņi ieguldījumi uzņēmuma labā.

Ūdensvīrs

Aizraušanās ar kādu savu ideju būs tiks spēcīga, ka var palaist garām daudz svarīgākas lietas, tikai sekas būs jūtamas nedaudz vēlāk. Manāmi uzlabosies tava finansiālā situācija. Palutini sevi ar kādu dāvanu!

Zivis

Brīvdienās tiks izdarīta nozīmīga izvēle un pieņemts lēmums, par kuru tika daudz domāts. Profesionālajā jomā jauns uzrāviens pavērs plašākus apvāršņus un augstākas virsotnes. Ļaujies sajūtām!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

!Konsultācijas ir iespējamas arī svētku nedēļā 26.-30. decembris!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1923 iesaka šo blogu

Balsot