Astrologu blogi

Horoskopi (7. – 13. decembris)

Auns

Brīvdienās priecīgas vēstis tiks saņemtas no ārvalstīm. Jauns pavērsiens romantiskajās attiecībās mudinās spert nozīmīgu soli. Atceries, ka ļaušanās mirkļa vājībām var maksāt dārgāk nekā tu spēj iedomāties.

Vērsis

Lēnāk, taču beigās sasniedzot labu rezultātu, turpināsi doties savu panākumu virzienā. Uzlabosies attiecības ar darba kolēģiem. Nedēļas vidū izvairies no prāvākiem materiāliem izdevumiem.

Dvīņi

Lieliski piedzīvots laiks kopa ar ģimeni, šīm brīvdienām piešķirs īpašu kopā būšanas burvību. Profesionālajā jomā pānākumus gūsi, ja vien spēsi stingri turēties pie sava viedokļa un laikā gaitā paša izveidotajiem principiem.

Vēzis

Nedēļas nogalē iesaistīšanās aizraujošā projektā uzlabos tavu materiālo situāciju. Prātā nāks vērienīgas idejas par jaunu ienākumu avotu. Attiecībās ar draugiem, neatklāj visu, kas tev ir uz sirds.

Lauva

Saviesīgs pasākums nedēļas nogalē ļaus piedzīvot tev tik ļoti nepieciešamās emocijas un sajūtas. Sarežģījušās attiecības ar ģimenes locekļiem centies risināt mierīgi un bez pārmetumu izteikšanas otra virzienā.

Jaunava

Brīvdienās tiks izmēģinātas jaunas rokdarbu prasmes, lai sarūpētu īpašu pārsteigumu saviem mīļajiem. Darba vietā esi vērīgs un neļauj darīt sev pāri, izņemoties darīt vairāk nekā tev būtu jādara.

Svari

Nepamatotas raizes par savu pozīciju profesionālajā jomā var radīt lieku prāta noslodzi. Atļaujies vairāk laika veltīt sev un kāda sava hobija pilnveidošanai. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, centies būt iejūtīgāks un saprotošāks.

Skorpions

Nelielas pārmaiņas tavā darba vietā, nāks tev par labu. Tāpēc ļaujies notikumu gaitai un viss nostāsies savās sliedēs. Pozitīvi pavērsieni romantiskajās attiecībās izkliedēs visas tevī mītošās šaubas.

Strēlnieks

Sarežģījusies situācija darba vietā mudinās ļauties izaicinājumam. Tiks apsvērta doma par jaunu prasmju apgūšanu un savu zināšanu klāsta papildināšanu. Izvairies no asākas vārdu apmaiņas ar ģimenes locekļiem.

Mežāzis

Nedēļas nogalē vērtīgi tiks piedzīvots laiks ģimenes lokā. Jaunas atklāsmes par savu esošo statusu un pozīciju mudinās mainīt ierasto ikdienas režīmu. Tiks saņemts uzaicinājums uz tev nozīmīgu pasākumu.

Ūdensvīrs

Netrūks uzmanības un komplimentu par tavu veikumu profesionālajā darbībā. Gandarījums par paveikto pacels tavu pašapziņu par galvas tiesu krietni vien augstāk. Jūtami uzlabosies finansiālā situācija.

Zivis

Brīvdienas velti radošām aktivitātēm un ietērp savas emocijas skaistā mākslas darbā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tiks saņemtas atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Ieklausies vērīgāk savā intuīcijā!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1923 iesaka šo blogu

Balsot