Astrologu blogi

Horoskopi (30. novembris – 6.decembris)

Auns

Satiktais draugs tev palīdzēs tikt skaidrībā ar aktuālo situāciju, kas paša spēkiem tik viegli un raiti neiet uz priekšu. Nedēļas vidū jauni pavērsieni partnerattiecībās mudinās mainīt ierasto ikdienas režīmu.

Vērsis

Darbi ritēs savu gaitu, taču nezaudē modrību brīžos, kad jūti kad kāds ir nostājies pret tevi. Finansiāls ieguldījums nedēļas vidū, būs ieguldījumu vērts, taču lielākie augļi tiks plūkti nedaudz vēlāk.

Dvīņi

Brīvdienās labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar kādu tev izdevīgu darījumu. Arī saviesīgs pasākums būs tieši laikā, lai atpūtinātu savu prātu no daudzām liekām domām. Tiks saņemts interesants piedāvājums.

Vēzis

Nedēļas nogalē piedzīvotās emocijas ļaus uz īsu mirkli atgriezties pagātnes notikumu atmiņās. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, lai mazāks ir pārpratumu risks, centies izrunāt visas neskaidrības un rast atbildes uz jautājumiem.

Lauva

Ar plašu vērienu tiks sasniegts iecerētais mērķis profesionālajā jomā. Tiks saskatītas izaugsmes iespējas tur, kur pirms īsa brīža likās bezcerīgs variants. Labas vēstis tiks saņemtas no potenciālā sadarbības partnera.

Jaunava

Brīvdienās prāts tiks nodarbināts ar plānošanas darbiem. Tiks ieviesta skaidrība jautājumos, kas saistīti ar dzīves vietu. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, izvairies no sīkām uz aizkarošām piezīmēm.

Svari

Iesaistīšanās kādā radošā projektā, diemžēl nesniegs gaidīto gandarījuma sajūtu. Darba vietā, ļaujoties pārmaiņām, spēsi noturēties esošajā pozīcijā. Romantiskajās attiecībās iestāsies miers un harmonija.

Skorpions

Brīvdienās jaukus kopā būšanas mirkļus piedzīvosi ģimenes lokā. Profesionālajā jomā tiks sasniegts iecerētais rezultāts. Tiks apsvērta doma par iesaistīšanos kādā labdarības akcijā. Ļaujies sajūtām.

Strēlnieks

Svinot dzīvi un ļaujoties jestrām ballītēm, spēsi piepildīt sevi ar tik ļoti nepieciešamām emocijām. Darba vietā saņemtie komplimenti un uzslavas ļaus virzīties straujākiem soļiem uz priekšu.

Mežāzis

Plānotais atvaļinājuma brauciens izvērsīsies daudz labāks nekā iecerēts. Viss iegrozīsies tieši tā kā nepieciešams, pat ja sākumā šķitīs savādāk. Finansiāli tēriņi šonedēļ būs lielāki nekā biji domājis.

Ūdensvīrs

Nedēļas nogalē spēsi paspīdēt ar savām zināšanām un aizstāvēt savu citādi domājošo viedokli. Tiks saņemts labs piedāvājums par darba iespējām ārvalstīs. Ģimenes saites spēsi stiprināt ar vērtīgi pavadīto laiku kopā.

Zivis

Peldot savu emociju duļķos, tīrākas tās nekļūs. Tiks apsvērta doma par došanos kādā tālākā, savas emocijas sakārtojošā braucienā. Atbalsts no tuvinieku puses nebūs tik liels kā tu gaidi. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1916 iesaka šo blogu

Balsot