Astrologu blogi

Horoskopi (26. oktobris – 1. novembris)

Auns

Patīkamiem notikumiem piepildītas brīvdienas ļaus priecāties par iegūtajām vērtībām. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies saglabāt vēsu prātu un izvairīties un skaļākām vārdu apmaiņām. Atceries, ka gudrākais paklusē!

Vērsis

Darba vietā var nākties saskarties ar sarežģītu situāciju. Rūpīgāk tiks piedomāts pie sava turpmākā karjeras virziena pilnveidošanas. Patīkami uzlabojumi ir sagaidāmi attiecībās ar mīļoto cilvēku.

Dvīņi

Nedēļas nogalē saņemtais piedāvājums ļaus izvērtēt savas prioritātes. Vairāk laika tiks veltīts izglītojošām nodarbībām un sevis pilnveidošanai. Atļaujies sevi palutināt vairāk nekā parasti. Velti laiku sev!

Vēzis

Patīkami pavērsieni tavā profesionālajā jomā ļaus pacelties augstāk pa karjeras kāpnēm. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija, kas radīs lielāku drošības un stabilitātes izjūtu. Notici savām prasmēm!

Lauva

Labas ziņas tiks saņemtas no sadarbības partnera. Tavas idejas tiks atbalstītas un pavirzītas straujākiem soļiem un priekšu. Nedēļas vidū izvairies no nesaskaņām ar kādu no ģimenes locekļiem. Neapvainojies par niekiem!

Jaunava

Brīvdienās gūtās emocijas kāda pasākuma laikā sniegs lādiņu visai turpmākai nedēļai. Darba vietā veiksmīgi tiksi gala ar sarežģīto uzdevumu. Tiks apsvērta doma papildināt savu zināšanu klāstu.

Svari

Domas par kādu tālāku atvaļinājuma braucienu var kļūt par realitāti. Prātu nodarbinās partnerattiecību jautājums. Darba vietā var nākties risināt jautājumus, kas tiešā viedā neattiecas uz sevi pašu.

Skorpions

Nedēļas nogalē saviesīgs pasākums prasīs no tevis diezgan daudz enerģijas. Jauniepazītie draugi pavērs tev pavisam jaunu attīstības virzienu. Partnerattiecībās jauns sajūtu vilnis darīs spēcīgāku esošo savienību.

Strēlnieks

Jauns piedzīvojumu virpulis iekustinās tavu emociju virkni. Izkristalizēsies mērķi, kurus vēlēsies piepildīt pēc iespējas ātrāk. Labas ziņas tiks saņemtas no potenciālā sadarbības partnera. Notici veiksmei!

Mežāzis

Brīvdienās jauki tiks piedzīvots laiks ar pašiem tuvākajiem. Gandarījuma sajūta tiks gūta par izdevušos projektu darba vietā. Vairāk laika un enerģijas tiks veltīts sadzīvisku jautājumu risināšanā.

Ūdensvīrs

Ar jaunu enerģijas dzirksti ķersies klāt saviem jaunajiem pienākumiem. Atzinība tiks gūta no priekšniecības puses, kas motivēs uz vēl lielākiem sasniegumiem. Pavērsies jaunas finansu gūšanas iespējas!

Zivis

Nedēļas nogalē harmoniskākas attiecības ar mīļoto cilvēku ļaus piedzīvot vēl nebijušus sajūtu mirkļus. Profesionālajā jomā tiks saņemts piedāvājums, kas ļaus uzlabot tavu finansiālo situāciju. Ieklausies savā intuīcijā!

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1928 iesaka šo blogu

Balsot