Astrologu blogi

Horoskopi (5. oktobris – 11. oktobris)

Auns

Brīvdienās piedzīvotās pozitīvās emocijas būs varens enerģijas lādiņš visai turpmākajai nedēļai. Darba vietā sarežģījušās attiecības ar kolēģiem centies risināt mierīgu sarunu ceļā. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi!

Vērsis

Labas ziņas tiks saņemtas no potenciālā sadarbības partnera, kas pavērs jaunu iespēju tavā profesionālajā jomā. Neatklāj savu dvēseli pat tiem, kuri ir nesen uzradušies kā tev šķietami uzticamie draugi.

Dvīņi

Siltākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Tiks apsvērta doma piedalīties kādā tev interesantā projektā. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar sarežģījušos situāciju. Saņemtais piedāvājums izrādīsies pieņemšanas vērts!

Vēzis

Brīvdienās pastrādājot pie kāda projekta, tiksi pie papildus ienākumiem. Darba kolēģu vidū, izvairies no nepārbaudītas informācijas izplatīšanas tālāk. Studējošiem, papildu slodze nāks par labu!

Lauva

Paši tuvākie draugi sagādās patīkamu pārsteigumu. Īstais laiks, lai beidzot padomātu par kādu aktivitāti, kas mazinās ikdienas rutīnu. Attiecības ar ģimenes locekļiem, iegrozīsies draudzīgākā un stabilākā gultnē.

Jaunava

Nedēļas nogalē tiks piepildīts kāds sapnis, kas šķita nesasniedzams. Tuvinieku atbalsts tev nozīmīgā projektā būs pats labākais enerģijas avots. Atzinīgi tiks novērtēta tava meistarība darba vietā.

Svari

Papildu rūpes par kādu no tuviniekiem liks izvērtēt prioritātes. Ciešākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku, kas atvērs jaunu lappusi jūsu attiecību stāstā. Tuvākajā laikā ieplānojiet romantisku atvaļinājumu!

Skorpions

Dziļas atklāsmes par kādu pagātnes notikumu ļaus izprast esošo situāciju un skaidrību par turpmāko nākotni. Darba vietā ļaušanās izaicinājumam būs pareizā izvēle šobrīd priekš tevis paša.

Strēlnieks

Neparastas biznesa idejas aplaimos tavu prātu, kas ļaus sasniegt to ko esi iecerējis. Attiecībās ar tuviniekiem izvairies no nepelnītu pārmetumu izteikšanas. Vairāk uzmanības pievērs savai veselībai.

Mežāzis

Brīvdienās jauna pieredze tiks gūta uzņemoties atbildību par kādu projektu. Tuvākas kļūs attiecības mīļoto cilvēku. Tiks saņemts vērtīgs atlīdzinājums par sasniegtajiem rezultātiem profesionālajā jomā.

Ūdensvīrs

Darbi un pienākumi var pārņemt visu tavu ikdienu un pat brīvdienas. Partnerattiecībās ļaujoties pārmaiņām un neturoties pie visa vecā un ierastā, spēsi tās ievirzīt pavisam jaunā pozīcijā un statusā.

Zivis

Ļaujoties sajūtu uzplaiksnījumiem spēsi izrotāt savu ikdienu krāsās daudz košākās. Komplimenti un daudzie uzmanības apliecinājumi ļaus lidot vismaz metru virs zemes un noticēt tam, ka esi brīnišķīgs un neatkārtojams!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1916 iesaka šo blogu

Balsot