Astrologu blogi

Horoskopi (28. septembris – 4. oktobris)

Auns

Nedēļas nogalē piedzīvotie pārsteigumi ļaus izvērtēt kāda cilvēka lomu savā dzīvē. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar uzdotajiem pienākumiem, kuri prasīs no tevis diezgan daudz spēka un enerģijas.

Vērsis

Ar spēcīgu neatlaidību un paļaušanos tikai uz sevi spēsi izdarīt daudz vairāk nekā kopā ar savu sabiedroto. Finansiālajā jomā plānotie ienākumi ļaus materializēt kādu vēlmi. Uzlabosies attiecības ar tuviniekiem.

Dvīņi

Priecīgas emocijas tiks piedzīvotas kādā saviesīgā pasākumā. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu radiniekiem. Darba vietā lai nepiedzīvotu neveiklas situācijas, izvairies no kolēģu apspriešanas ar citiem.

Vēzis

Zīmīgs pavērsiens profesionālajā jomā ļaus izvērtēt esošo pozīciju no visiem skatu punktiem. Partnerattiecībās uzmanība un mīļums no mīļotā cilvēka puses ļaus sajusties droši un pasargāti. Notici brīnumiem!

Lauva

Nedēļas nogalē saņemtais piedāvājums doties kādā tālākā braucienā būs ieguldījumu vērts. Sarežģījušās attiecības ar dzīves biedru mudinās izvērtēt savas prioritātes. Gaidāmi patīkami notikumi darba vietā.

Jaunava

Vairāk laika un uzmanības tiks veltīts dzīvesvietas labiekārtošanas darbiem. Tavas jaunās idejas būs iespējams realizēt daudz ātrāk nekā tu spēj iedomāties. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem.

Svari

Vērtīgs laiks tiks piedzīvots kopā ar mīļoto cilvēku. Tiks nogludinātas visas līdzšinējās domstarpības, lai ar jaunu elpas vilcienu pārietu nākamajā attiecību līmenī. Darba vietā saņemsi ienesīgu piedāvājumu.

Skorpions

Iesaistīšanas jaunā biznesa projektā, tevī pamodinās gan spēcīgu neatlaidību, gan pārliecību, ka viss izdosies tieši tā kā esi iecerējis. Patīkams pavērsiens partnerattiecību jomā, atvērs sirdi jaunām sajūtām.

Strēlnieks

Darba vietā tiksi atzinīgi novērtēts, tiekot galā ar sarežģīto uzdevumu. Papildu naudiņas dos iespēju palutināt sevi ar kādu pirkumu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies ieklausīties viņu viedoklī.

Mežāzis

Nedēļas nogalē tiks apsvērta doma par došanos kādā atpūtas braucienā. Ģimenes dzīvē jauni pienākumi ļaus izvērtēt kur un cik daudz tērēt savu enerģiju. Patīkamas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu draugiem.

Ūdensvīrs

Iesaistīšanās kādā elpu aizraujošā projektā laupīs ne tikai tavu brīvo laiku, bet arī laiku ko velti savai ģimenei. Manāmi uzlabosies tava finansiāla situācija. Tiks apsvērta doma par došanos kādā tālākā ceļojumā.

Zivis

Jauns pavērsiens tavā partnerattiecību jomā mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli. Tiks saskatītas papildu iespējas profesionālajā darbībā. Nepalaid garām iespēju piedalīties kādā vērienīgā, finansiāli ienesīgā pasākumā!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1916 iesaka šo blogu

Balsot