Astrologu blogi

Horoskopi (7. – 13. septembris)

Auns

Brīvdienās tiks iegūts pozitīvs enerģijas lādiņš, kas dos iedvesmu kāda jauna projekta tapšanā. Uzslavas no priekšniecības puses motivēs turpmākiem sasniegumiem. Sirsnīgākas un harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto.

Vērsis

Jauni pavērsieni darba vietā sniegs papildu iespējas un lielāku rīcības brīvību. Nedēļas vidū tiks satikts kāds ietekmīgs cilvēks, kas palīdzēs pavirzīt uz priekšu iestagnējošos darbus. Tiks atrisināts finansiāla rakstura jautājums.

Dvīņi

Pārsteidzošas idejas īstajā brīdī ļaus pilnveidot kādu jau iesākto projektu. Tiks apsvērta doma doties pieredzes gūšanas braucienā uz ārvalstīm saistībā ar darbu. Izvairies no nesaskaņām ar tuviniekiem. 

Vēzis

Uzlabojusies materiālā situācija ļaus iepriecināt mīļoto ar kādu dāvanu. Aktualizēsies jautājumi, kas saistīti ar jaunu mācību apguvi. Profesionālajā jomā nāksies saskarties ar jauniem izaicinājumiem.

Lauva

Patīkami notikumi darba vietā ļaus pierādīt savas meistarīgās prasmes vislabākajā veidā. Atzinīgi tiks novērtēta kāda no tavām idejām. Vairāk laika un uzmanības nāksies veltīt sadzīvisku jautājumu risināšanā.

Jaunava

Nedēļas nogalē patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs draugs. Darba vietā izvairies no pārpratumiem komunikācijā ar kolēģiem. Radīsies vērienīgas idejas par savas dzīves telpas labiekārtošanu.

Svari

Brīvdienās gandarījuma sajūta par izdevušos darījumu radīs iemeslu mazām svinībām. Darba vietā nāksies uzņemties papildu pienākumus. Vairāk uzmanības var nākties pievērst savai pašsajūtai. Notici pats sev!

Skorpions

Kultūras pasākums nedēļas nogalē radīs pacilājošas izjūtas. Tiks saskatīta iespēja doties pilnveidot savu zināšanu klāstu uz ārzemēm. Partnerattiecībās tiks izvirzītas pavisam citas prioritātes, kas mainīs ierasto rutīnu.  

Strēlnieks

Neveikli atgadījumi komunikācijā var sarežģīt attiecības ar darba kolēģiem. Gandarījums par paveikto mudinās sevi palutināt ar kādu balvu. Nedēļas vidū labas ziņas tiks saņemtas no radiniekiem.

Mežāzis

Brīvdienās tiks piepildīts kāds mazs, taču sen gaidīts sapnīts. Darba vietā jauni pienākumi mudinās apgūt arī papildu zināšanas. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tiksi saudzēts un lutināts no sirds. Novērtē to!

Ūdensvīrs

Brīvdienās saņemtā atzinības deva būs tieši laikā. Jaunas vēsmas partnerattiecībās mudinās rīkoties savādāk nekā tev bija ierasts līdz šim. Rūpīgāk izvērtē katru potenciālo ārvalstu sadarbības partneri.

Zivis

Pozitīvi pavērsieni profesionālajā darbībā ļaus pacelt deguntiņu aizvien augstāk un augstāk. Acīmredzami uzlabosies finansiālā situācija. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, esi iecietīgs un pacietīgs. Brīnumi notiek!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1916 iesaka šo blogu

Balsot