Astrologu blogi

Horoskopi 31. augusts – 6. septembris

Auns

Vērtīgs kopā būšanas laiks tiks piedzīvots esot ar pašiem tuvākajiem. Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar kādu ārvalstu darījumu. Lielākas iespējas tiks saskatītas savā esošajā darba vietā, ja vien celsi gaismā savas jaunākās prasmes.

Vērsis

Uzsāktās mācības būs lielisks instruments tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Noticot savām prasmēm, spēsi ar vēl lielāku jaudu doties savu ieceru virzienā. Mīļotais cilvēks sagādās patīkamu pārsteigumu.

Dvīņi

Mainoties ierastajai ikdienas rutīnai, savādāka kļūs arī vērtību sistēma. Jauni pavērsieni partnerattiecību jomā, ļaus novērtēt to, kas jau ir. Nedēļas vidū finansiāli tēriņi var pārsniegt plānotos izdevumus.

Vēzis

Brīvdienās pozitīvi notikumi ģimenē, saliedēs to vēl ciešāku. Darba vietā, komunicējot ar kolēģiem, izvairies jo nepamatotiem pārmetumiem. Tiks satikts vērtīgs darījumu partneris. Ļaujies intuīcijas impulsiem.

Lauva

Tiks apsvērta doma par došanos kādā tālākā, siltākā un saulainākā atvaļinājuma braucienā. Papildu ienākumi var radīt arī papildu tēriņus. Veiksmīgi tiksi galā ar saviem jaunajiem pienākumiem darba vietā.

Jaunava

Nedēļas nogalē izdosies savienot neiespējamo – gan čakli pastrādāt, gan arī būt ieskautam svinību virpulī. Vērtīgs ieguvums ļaus, pilnveidot kādu no saviem hobijiem. Priecēs negaidīts draugu apciemojums.

Svari

Pārdomu pilnas brīvdienas mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli saistībā ar gaidāmo pasākumu. Priecīgas vēstis tiks saņemtas no sadarbības partnera. Romantiskajās attiecībās tiks piedzīvotas jaunas un vēl nebijušas izjūtas.

Skorpions

Darba vietā spēsi pierādīt savas prasmes tā, ka uzslavas un materiāla kompensācija būs tieši laikā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no nesaskaņām un sava viedokļa pierādīšanas. Atceries, ka katram ir sava vieta.

Strēlnieks

Piemērots laiks, lai beidzot sakārtotu tos jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Veiksmīgi virzīsies iesāktais projekts, kas tuvākajā laikā sniegs acīmredzamus rezultātus. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Mežāzis

Nedēļas nogalē sirsnīgas sarunas izkliedēs visas bažas par gaidāmo notikumu. Papildu izdevumi var radīt neveiklu situāciju. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, centies būt iecietīgāks. Atceries, ka labs nāk ar gaidīšanu.

Ūdensvīrs

Zīmīgs pavērsiens profesionālajā darbībā veicinās pieņemt svarīgu lēmumu zibenīgā ātrumā. Ciešāka kļūs saikne ar ārvalstu darījumu partneriem. Nedēļas vidū negaidīti ienākumi ļaus piepildīt kādu materiālu sapni.

Zivis

Brīvdienās ļaujoties sajūtu neprātam, piepildīsi savu sirsniņu ar laimes mirkļiem. Darba vietā apjausma, ka esi savā īstajā vietā mudinās uz vēl lielākiem panākumiem. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tiksi saprasts un atbalstīts.

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1916 iesaka šo blogu

Balsot