Astrologu blogi

Horoskopi (24. – 30. augusts)

Auns

Brīvdienās būšana uzmanības centrā var nedaudz nogurdināt. Neatsaki palīdzību draugam, kurš ir nonācis neveiklā situācijā. Vairāk enerģijas tiks veltīts tam, lai gūtu pēc iespējas stabilāku materiālo situāciju.

Vērsis

Nedēļas nogalē, apmeklējot vērtīgu pasākumu, tiks rastas atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem. Uzjundītās pagātnes atmiņas var traucēt ikdienas darbos. Rūpes un raizes var sagādāt kāds no tuviniekiem.

Dvīņi

Nelielu vilšanās devu var sagādāt cilvēki, kuriem esat uzticējies pilnībā. Pārmaiņas vērtību sistēmā, mudinās rīkoties sev neraksturīgi. Brīnišķīga satikšanās nedēļas vidū mudinās pievērsties kādam jaunam projektam.

Vēzis

Brīvdienās tiekšanās pēc neiespējamā ļaus saprast to, ka patiesībā tas tev nemaz nav vajadzīgs. Veiksmīgs darījums ļaus piepildīt kādu no materiālajām vēlmēm. Līdz ar nedēļas sākumu nopietnāk pievērsīsies studijām.

Lauva

Vēlme pabūt vienatnē un sakārtot savas domas izvirzīsies priekšplānā. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, izvairies no otru aizskarošām piezīmēm. Tiks piedzīvots krāšņs pasākums, kas atstās spilgtus brīžus tavā atmiņu lādītē.

Jaunava

Nedēļas nogalē jaunus spēkus gūsi, piedaloties kādā pasākumā. Prātu nodarbinās domas par gaidāmajām izmaiņām darba vietā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies būt pirmais, kurš nogludina visas nesaskaņas.

Svari

Partnerattiecībās nedaudz uzvilktāka gaisotne izkristalizēs to, ko patiesi tu vēlies. Attiecībās ar darba kolēģiem var rasties pārpratumi uz līdzenas vietas. Gandarījuma sajūta tiks gūta paveicot kādu sev nozīmīgu projektu.

Skorpions

Ienesīgs un ražīgs laiks darba vietā ļaus paveikt plānoto. Nedēļas vidū darba devējs var uzdot papildu pienākumus, ar kuriem veiksmīgi tiksi galā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku vadīs savstarpēja cieņa un sapratne.

Strēlnieks

Prātu nodarbinās ar izglītību saistītie jautājumi. Izdarot nozīmīgu izvēli, apjautīsi, ka esi uz pareizā Ceļa. Darba vietā tiks gūta atzinība par ieguldītājām pūlēm aktuālās situācijas atrisināšanā. Gaidāmi papildu ienākumi.

Mežāzis

Nedēļas nogalē aktuāli kļūs ar dzīves vietu saistītie jautājumi. Spēcīgāka kļūs vēlme mainīt ierasto ikdienas ritējumu. Darba vietā izvairies no domstarpībām un neveikliem pārpratumiem ar saviem kolēģiem.

Ūdensvīrs

Tiks ieviesta skaidrība jautājumos, kas saistīti ar tavu turpmāko profesionālo darbību. Nostabilizēsies finansiālā situācija. Attiecībās ar mīļoto cilvēku var nākties risināt kādus senākus, pagātnes jautājumus.

Zivis

Vairāk laika un enerģijas tiks veltīts sev. Tiks izdarīta nozīmīga izvēle partnerattiecību jautājumā. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar saviem jaunajiem pienākumiem. Apzinies savu vērtību un neatkārtojamo unikalitāti!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1916 iesaka šo blogu

Balsot