Astrologu blogi

Horoskopi 3. – 9. augusts

 

Auns

Brīvdienās var nākties pievērst liekāku uzmanību tam, uz ko jau kādu laiku tavs dzīves biedrs tevi mudina. Darba vietā ar vēsu prātu un konstruktīvu domāšanu spēsi panākt vislabāko rezultātu.

Vērsis

Esot elastīgāks un plastiskāks savos uzskatos, spēsi izvairīties no domstarpībām ar ģimenes locekļiem. Partnerattiecībās augstu tiks novērtēts tas, ka vairāk rūpes un gādību izrādīsi arī par mīļotā interesēm un vajadzībām. 

Dvīņi

Prātā nāks vērtīgas idejas par gaidāmā atvaļinājuma plānošanu. Darba vietā atzinīgi tiks novērtētas tavas prasmes tikt galā ar sarežģīto situāciju. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.

Vēzis

Līdz ar nedēļas sākumu saskatīsi vēl lielāku motivāciju censties un pierādīt sevi profesionālajā jomā. Ieskatoties pagātnes atmiņās un kavējoties tajās ilgāku laiku, mazināsi iespēju ienākt kaut kam jaunam tavā dzīvē.

Lauva

Brīvdienās piesaistīsi apkārtējo izmanību – pat negribot. Tiecoties pēc neiespējamā vari palaist garām vērtīgas un finansiāli izdevīgas iespējas. Vairāk uzmanības un kopā būšanas mirkļus velti savam mīļotajam cilvēkam.

Jaunava

Rūpīgāk plānojot savu iepirkumu sarakstu, spēsi acīmredzami ietaupīt. Sīkas likstas un raizes var gadīties saistībā ar savu veselību. Nedēļas vidū tiks saskatītas iespējas par jaunu mācību uzsākšanu.

Svari

Nedēļas nogalē svarīgas atklāsmes piedzīvosi saistībā ar esošajām partnerattiecībām. Izdarot vairāk nekā plānots, gandarījums var nebūt tik liels kā cerēts. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija.

Skorpions

Vairāk piedomāsi pie tā, kā vairot un celt savu profesionalitāti esošajā jomā. Tiks saņemts kāds vērtīgs piedāvājums. Jaunas sajūtas tiks piedzīvotas, pievēršoties kādai jaunai, līdz šim nepiedzīvotai aktivitātei.  

Strēlnieks

Nedēļas nogalē spraigas sarunas domubiedru lokā var izkristalizēt profesionālo jomu, kurai pievērties turpmāk. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies saglabāt vēsu prātu un neuzķerties uz provokācijām.

Mežāzis

Ļaujoties izaicinājumam un dodoties tālākā darba braucienā, gūsi vērtīgu un turpmāk ļoti noderīgu pieredzi. Nedēļas vidū var nākties izdarīt svarīgu izvēli saistībā ar mājas un ģimenes jautājumiem.

Ūdensvīrs

Brīvdienās nopietnāk pievērsīsies kāda jauna mācību materiāla apguvei. Prieku sagādās iegūtais rezultāts, darbojoties pie kāda sen iesākta projekta. Manāmi uzlabosies un ciešākas kļūs attiecības ar radiniekiem.

Zivis

Panākumi savā profesionālajā jomā mudinās vēl vairāk pilnveidot savas prasmes un talantus. Romantiskajās attiecībās gūsi atbalstu un novērtējumu vien par to, ka esi. Ļaujies sajūtām. Tās piepildīs tavu sirdi.

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1906 iesaka šo blogu

Balsot