Astrologu blogi

Horoskopi 27. jūlijs – 2. augusts

Auns

Nedēļas nogalē var nākties pārplānot savu darbu grafiku, pateicoties kādam negaidītam apciemojumam. Uzlabojumi materiālajā jomā ļaus piepildīt kādu sapni saistībā ar mācībām vai kārotu ceļojumu.

Vērsis

Darba vietā saņemtais piedāvājums būs kā vērtīgs izaicinājums, kas ļaus apgūt noderīgas prasmes turpmākajā profesionālajā darbībā. Taču neaizmirti to, ka jo tu vairāk velc, jo tev vairāk krauj.

Dvīņi

Nozīmīga satikšanās nedēļas nogalē rosinās uz atklāsmēm un vērtīgām atziņām saistībā ar esošajām partnerattiecībām. Šaubas par savu profesionālo darbību var vēl vairāk uzvilkt jau tā tramīgo prātu.

Vēzis

Vērtīgi kopā būšanas mirkļi, kas piedzīvoti kopā ar saviem pašiem tuvākajiem piepildīs sirsniņu līdz malām pilnu. Panākumi profesionālajā darbībā, ļaus saprast to, ka esi savā vietā. Nepalaid garām vērtīgu darījumu.

Lauva

Krāšņa un ar sīkām darīšanām piepildīta katra atvaļinājuma diena var radīt arī nelielu noguruma sajūtu. Prasme darīt un apvienot vairākus darbus vienā laikā būs tava šīs nedēļas augstāka prasme!

Jaunava

Neplānoti naudiņas izdevumi brīvdienās mudinās izvērtēt katru turpmāko nozīmīgo pirkumu. Nedēļas vidū var tikt dota iespēja apmeklēt kādu tev vērtīgu pasākumu. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.

Svari

Brīvdienās var nākties čakli pastrādāt, lai paveiktu visus iekrājušos darbus. Nopietnāk pievērsīsies sava iesāktā projekta pilnveidošanai un noslīpēšanai līdz galam. Romantiskajās attiecībās – ieklausies savā sirdī!

Skorpions

Tiks augstu novērtētas tavas prasmes profesionālajā jomā. Šī sajūta mudinās censties vēl vairāk un pierādīt sevi vislabākajā veidā. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Tiks apsvērta doma par došanos tālākā ceļojumā.  

Strēlnieks

Brīvdienās sarežģījušās attiecības ar draugiem, izgaismos to, kas īsti draudzība tāda ir. Darba vietā augstā pienākumu apziņa liks pastrādāt vairāk nekā tev paredzēts. Atļaujies palutināt sevi ar kādu pirkumu!

Mežāzis

Svarīgi kļūs jautājumi, kas saistīti ar turpmāko sevis pilnveidošanu un savas profesionalitātes izkopšanu. Darījumu attiecībās, esi vērīgs un nepalaid garām kādu nozīmīgu, grūti pamanāmu niansi.

Ūdensvīrs

Veiksmīgi atrisināsies aktuālā finansiālā situācija ar biznesa partneri. Svarīga saruna ar priekšniecību var dot iespēju tik pie kāda nozīmīgāka amata. Tiks apsvērta doma par pārcelšanos uz citu valsti.

Zivis

Darba apjoms var kļūt tik liels, ka var pat nepietikt laika, lai paveiktu visu, kas sastājies rindā. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, sapratīsi cik vērtīgas un nozīmīgas tās tev ir.

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1906 iesaka šo blogu

Balsot