Astrologu blogi

Horoskopi 8. – 14. jūnijs

Auns

Brīvdienās plānotais brauciens var izraisīt nelielu vilšanos devu. Izvērtē katru potenciālo sadarbības partneri, kā arī izvairies no finansiāliem kārdinājumiem. Nedēļas vidū aktuāls kļūs dzīves vietas jautājums.

Vērsis

Jaunuzsāktie projekti virzīsies ar lielāku jaudu nekā tu esi ieplānojis. Nedēļas sākumā var tikt dota iespēja doties braucienā kopā ar domubiedriem. Tiks atrisināts jautājums, kas saistīts ar ārzemēm.

Dvīņi

Nedēļas nogalē atļausies vairāk laika un uzmanības veltīt sevis palutināšanai. Izdevīgs garderobes papildinājums būs ļoti iederīgs. Veiksmīgi sakārtosies finansiāla rakstura jautājumi. Paļaujies tikai uz sevi!

Vēzis

Brīvdienās radīsies vēlēšanās pēc mierīgas un netraucētas atpūtas pie dabas. Relaksējošas procedūras uzlabos tavu pašsajūtu un piepildīs ar enerģiju. Nedēļas vidū pavisam nenozīmīgas lietas tiks uztvertas jūtīgi.

Lauva

Jautri pavadīts laiks kopā ar vislabākajiem draugiem izkristalizēs draudzības vērtību. Plānotais kultūras pasākums atraisīs tevī jaunas intereses. Nedēļas vidū var tikt satikts turpmāko darījumu partneris.

Jaunava

Nedēļas nogalē būsi uzmanības centrā kādā pasākumā. Augstu tiks novērtēts kāds tavs perfekti paveiktais darbs. Radīsies vēlme vēl vairāk censties un sasniegt vēl labākus rezultātus savā profesionālajā darbībā.

Svari

Prātu nodarbinās jautājumi, kas saitīti ar nekustamo īpašumi. Tiks apsvērta doma par tā iegādi. Ņem vērā, ka nebūs viegli rast kopsaucēju kopā ar partneri. Priecīgus brīžus sagādās cilvēks, kuram esi ļoti nozīmīgs.

Skorpions

Veiksmīgi tiks atrisinātas samilzušās problēmas darba vietā. Dažādi kārdinājumi un izaicinājumi tiks piedzīvoti romantiskajās attiecībās. Nedēļas vidū var tikt noslēgts veiksmīgs darījums ar ārzemju partneriem.

Strēlnieks

Brīvdienās prātā nākušās jaunās idejas mudinās nopietnāk pievērsties savai profesionālajai izaugsmei. Nedēļas vidū nostabilizēsies situācija partnerattiecībās. Tiks apsvērta doma par jaunu mācību uzsākšanu.

Mežāzis

Nedēļas nogalē var nākties nedaudz pastrādāt vairāk nekā parasti. Darba vietā lielāks kļūs pienākumu apjoms. Nedēļas vidū noslēgtie sadarbības līgumi var nest labus ienākumus nākotnes biznesā.

Ūdensvīrs

Brīvdienās ļausies izklaidēm un relaksējošai atpūtai draugu vidū. Darbi ritēs gluži kā pēc plāna. Nedēļas vidū var parādīties lieliskas iespējas, lai liktu lietā savas profesionālās iemaņās un pierādītu savu unikalitāti.

Zivis

Nedēļas nogalē radīsies iedvesma pievērsties jaunam atzaram profesionālajā jomā. Līdz ar nedēļas sākumu vairāk kopā būšanas mirkļi tiks veltīti mīļotajam cilvēkam. Atceries, ka sapņi piepildās!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1906 iesaka šo blogu

Balsot