Astrologu blogi

Horoskopi (1. – 7. jūnijs)

Auns

Pozitīvi pavērsieni darba vietā motivēs mainīt savu esošo pozīciju. Labs piedāvājums no priekšniecības puses pavērs jaunas iespējas tavā profesionālajā darbībā. Izvairies no patiesības pierādīšanas tur, kur tās nav.

Vērsis

Brīvdienās patīkami mirkļi tiks piedzīvoti esot kopā ar pašiem tuvākajiem. Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo projektu. Darījumu attiecībās, apdomā labi, pirms izdari savu spontāno izvēli.

Dvīņi

Nedēļas nogalē tiks uzjundītas kādas senākas emocijas. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies ieklausīties viņu viedoklī. Darba vietā veiksmīgi atrisinājusies sarežģītā situācija mudinās izvērtēt prioritātes.

Vēzis

Pievēršanās kādam jaunam hobijam, var kļūt par tavu ikdienas sastāvdaļu. Vairāk rūpju un gādības nāksies veltīt ģimenes locekļiem. Darba vietā tavas idejas un iniciatīva tiks augstu novērtētas.

Lauva

Brīnumjauka nedēļas nogale tiks piedzīvota draugu lokā. Kāds svinīgs pasākums dos nepieciešamo enerģijas lādiņu. Partnerattiecībās tiks izgaismoti jautājumi, saitīti ar uzticēšanos viens otram.

Jaunava

Klāt nākušais pienākumu apjoms ļaus izvērtēt savus spēkus un pārbaudīt savu izturību. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no cita viedokļa apstrīdēšanas. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds sens draugs.

Svari

Nedēļas nogalē, izvērtējot prioritātes, tiks sperts solis tuvāk savu sapņu piepildījumam. Romantiskajās attiecībās iniciatīva no tavas puses pavērsīs situāciju uz labu. Tiks gūtas papildu naudiņas.

Skorpions

Plānotais brauciens sniegs tev tik ļoti nepieciešamās sajūtas un motivāciju tālākiem mērķiem. Darījumu attiecībās esi vērtīgs uz niansēm, pirms paraksti svarīgu vienošanos. Ieklausies savā intuīcijā.

Strēlnieks

Brīvdienās veiktais finansiālais ieguldījums radīs arī acīmredzamus augļus. Iesaistīšanas kādā projektā, dos iespēju likt lietā savas prasmes un talantus. Negaidīts pavērsiens partnerattiecībās ļaus novērtēt to, kas tev ir dots.

Mežāzis

Nedēļas nogale aizritēs pie plānošanas darbiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Kompromisa rašana var nebūt tik viegla kā esi domājis. Priecīgi brīži tiks piedzīvoti saviesīgā vakarā kopā ar draugiem.

Ūdensvīrs

Aktuāls kļūs jautājums, kas saistīts ar gaidāmo ārzemju braucienu. Ar savu ideju spēsi pārliecināt pat citādi domājošos. Partnerattiecībās, ļaušanās sajūtu valdzinājumam mudinās ātrāk pieņemt lēmumu.

Zivis

Gluži kā pa viļņiem – mazākiem un lielākiem, tā arī tavas emocijas šonedēļ būs svārstīgas. Darba vietā tiksi pie jauniem pienākumiem. Attiecībās ar mīļoto, centies saglābāt katru laimes mirkli tā, it kā tas būtu pēdējais.

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1906 iesaka šo blogu

Balsot