Astrologu blogi

Horoskopi (11. – 17. maijs)

Auns

Nedēļas nogalē esi pacietīgs, īpaši brīžos, kad tavs viedoklis nesaskan ar citiem prātiem. Nedēļas sākumā darba vietā būs jātiek galā ar iekavētajiem darbiem, kas lieliski izdosies. Palutini savus mīļos!

Vērsis

Brīvdienās, pateicoties kādam negaidītam notikumam, būsi uzmanības centrā. Radinieki sagādās patīkamus pārsteigumus. Nedēļas vidū uzlabosies finansiālā situācija. Prieku sagādās negaidīti ienākumi.

Dvīņi

Tavas kvēlākās vēlmes var pārspēt reālas iespējas. Nedēļas sākumā līdzcietība un atbalsts no tavas puses kādam no tuviniekiem, tiks augstu novērtēts. Izvairies no nepārdomātiem finansiāliem ieguldījumiem.

Vēzis

Brīvdienas ieplāno kāda intelektuāla darba veikšanai. Jaunas idejas būs kā jauns atspēriena punkts tavā karjerā. Nedēļas sākumā tavi pūliņi radīs acīmredzamus augļus. Prieks un gandarījums pašam par sevi!

Lauva

Samērā jūtīgi tiks uztvertas tuvinieku piezīmes un iebildumi par to ko jūs viņuprāt darāt nepareizi. Līdz ar nedēļas sākumu attiecībās ar draugiem, kļūsi piesardzīgāks un labāk neatklāj savus sapņus citiem.

Jaunava

Prātu jauks domas par tālāku ārzemju braucienu tuvākajā laikā. Nedēļas vidū nāksies rast kompromisu starp vēlamo un vajadzīgo pirkumu. Rodi spēku sevī, un dodies apmeklēt kādu kultūras pasākumu.

Svari

Plānotie darbi var neritēt tā kā gribētos, taču ar pacietību un vēsu prātu spēsi paveikt ļoti daudz. Satiktais ceļabiedrs raisīs tevī jaunas sajūtas un patīkamas emocijas. Tiks pieņemts svarīgs lēmums profesionālajā jomā.

Skorpions

Nedēļas nogalē izvairies no asākās vārdu sadursmes ar kolēģiem. Šķietami sarežģīto pienākumu izpilde var patērēt diezgan daudz enerģijas. Velti laiku kādam radošam hobijam un jaunam vaļaspriekam.

Strēlnieks

Brīvdienās sarežģītāka var kļūt komunikācija ar dzīvesbiedru. Izvairies no liekiem tēriņiem, kuri ir tikai un vienīgi – mirkļa vājības. Nedēļas vidū tiks sakārtotas lietas, kuras iepriekš prasīja lielu piepūli.

Mežāzis

Brīvdienas tiks piedzīvotas aktīvai atpūtai kopā ar bērniem. Gūtās emocijas dos spēku turpmākajai darba nedēļai. Var tikt piedāvāts kāds veiksmīgs un izdevīgs darba komandējums. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Ūdensvīrs

Nedēļas nogale aizritēs spraigās diskusijās ģimenes lokā. Izkristalizēsies turpmākie dzīves plāni. Nedēļas sākumā var piemeklēt šaubas par jauno darba pienākumu izpildi. Novērtē sevi vismaz galvas tiesu augstāk!

Zivis

Brīvdienās piedzīvotās sajūtas ļaus atsperties nākamajam dzīves lēcienam. Patīkamu pārsteigumu sagādās cilvēks, no kura vismazāk to gaidīsi. Romantiskajās attiecībās  - ļaujies sajūtām nevis prātam. Ieklausies savā intuīcijā.

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1907 iesaka šo blogu

Balsot