Astrologu blogi

Horoskopi (27. aprīlis – 3. maijs)

Auns

Nedēļas nogalē jauni pavērsieni romantiskajās attiecībās mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli. Darba vietā, cerot uz kaut ko labāku, vari nejauši palaist garām labas iespējas esošajā. Izvērtē rūpīgāk katru piedāvājumu.

Vērsis

Darba vietā sajutīsies gandarīts par acīmredzamo rezultātu. Panākumi tiks atzinīgi novērtēti arī no priekšniecības puses. Jaunas vēsmas darījumu attiecībās, ļaus paraudzīties uz aktuālo situāciju no pavisam cita rakursa.

Dvīņi

Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar uzsākto biznesa darījumu. Attiecībās ar darba kolēģiem, neieslīgti garās sarunu niansēs. Atbalsts no līdzcilvēku puses, šonedēļ būs kā balzams tavai dvēselei.

Vēzis

Sparīga apņemšanās būs lielisks virzītājspēks ceļā uz pilnveidošanos tavā profesionālajā darbībā. Veiksmīgs iznākums tev aktuālajā situācijā ļaus noticēt, tam, ka iespējams ir arī neiespējamais. Velti laiku saviem hobijiem.

Lauva

Brīvdienas aizritēs vēja spārniem, pavasara mirkļus tverot. Darba vietā izvairies no nevajadzīgām nesaskaņām kolēģu vidū. Ņem vērā, ka ne vienmēr tavas idejas šonedēļ tiks atbalstītas tā kā tu to esi iecerējis.

Jaunava

Prātu nodarbinās daudzie sīkie jautājumi saistībā ar dzīves vietas paplašināšanu un pilnveidošanu. Finansiālas izmaiņas tavā naudas maciņā ļaus piepildīt kādu materiālu vēlēšanos. Vairāk uzmanības velti savas pašsajūtas uzlabošanai.

Svari

Mīlestības sajūtu piepildīts, gluži kā dzeltens tauriņš spēsi pārlidot pāri visiem ceļā sastaptajiem šķēršļiem. Attiecību pāriešana citā līmenī izmainīs līdzšinējo situāciju. Darba vietā izvairies no savas taisnības pierādīšanas.

Skorpions

Ideja par došanos kādā tālākā ceļojumā, drīz vien var kļūt par realitāti. Papildus naudiņas tiks gūtas, liekot lietā savas nedaudz piemirstās zināšanas kādā no arodiem. Partnerattiecībās, pirms sper nozīmīgu soli – saglabā vēsu prātu!

Strēlnieks

Nedēļas nogalē patīkamu pārsteigumu sagādās paši tuvākie. Pozitīvas pārmaiņas privātajā dzīvē dos spēku turpmākiem mērķiem. Darba vietā piedāvātais izaicinājums pavērs iespēju parādīt savu profesionalitāti jaunā gaismā.

Mežāzis

Veiksmīgs finansiāls darījums pavirzīs uz priekšu iesākto projektu. Ciešākas un harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Rūpes un gādība no viņa puses, tevī radīs jaunas atklāsmes. Novērtē to, kas tev tiek dots!

Ūdensvīrs

Panākumi profesionālajā jomā ļaus pierādīt savas zināšanas vēl augstākā līmenī. Nedēļas vidū var tikt saņemts piedāvājums par došanos tālākā darba braucienā. Partnerattiecībās – pēc iespējas vairāk esi  iejūtīgāks un saprotošāks.

Zivis

Brīvdienās priecīgi mirkļi tiks piedzīvoti ģimenes lokā. Profesionālajā jomā ieturēta pauze būs kā jauns atspēriena punkts turpmāko virsotņu sasniegšanai. Atceries, ka spēcīga un kristāldzidra ticība dara brīnumus!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1907 iesaka šo blogu

Balsot