Astrologu blogi

Horoskopi (20. - 26. aprīlis)

Auns

Pavasarīgu sajūtu pārņemts metīsies iekšā piemājas dārziņa darbos. Tiks apsvērta doma par dzīves telpas paplašināšanu un efektīvāku tās iekārtošanu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies neuztvert informāciju tik personiski.

Vērsis

Vērā ņemams pavērsiens darba vietā mudinās izvirzīt turpmākos mērķus profesionālajā jomā. Nedēļas vidū vērtīgs pirkums ļaus priecāties par tā praktiski lietderību. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs draugs.

Dvīņi

Pārpratumi komunikācijā ļaus pasmaidīt pašam par sevi. Priecīgi brīži tiks piedzīvoti kādā saviesīgā pasākumā. Jauniegūtās zināšanas pavērs jaunu ceļu tavā profesionālajā darbībā. Svarīgu lēmumu pieņemšanā paļaujies tikai uz sevi.

Vēzis

Brīvdienās veiksmīgi un bez steigas tiksi galā ar virkni pienākumiem. Svarīgas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo projektu. Komunicējot ar daba kolēģiem, rūpīgāk pievērs uzmanību informācijai, ko uztici.

Lauva

Gandarījums par paveikto darbu būs lielāks nekā finansiālais ieguvums. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, izvairies no sīkām un nebūtiskām nesaskaņām. Tiks apsvērta doma par došanos kādā tālākā braucienā.

Jaunava

Nedēļas nogalē prāts tiks nodarbināts par dzīves telpas pilnveidošanas darbiem. Iegūtās zināšanas būs brīnišķīgs instruments tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Atceries, to, ka esi unikāls un neaizvietojams.

Svari

Izvērtējot iepriekš iegūto pieredzi, vērtīgāki kļūs Tavas turpmākas darbības rezultāti. Attiecībās ar priekšniecību nedēļas vidū, var rasties neveikli pārpratumi, kas var atspoguļoties Tavā esošajā statusā un pozīcijā. 

Skorpions

Brīvdienās var tikt izvērtēta iespēja doties kādā piedzīvojuma braucienā. Tiks atrasts laiks un iespējas jauna hobija pilnveidošanai. Esot paziņu lokā, ieklausies vērīgāk saņemtajā informācijā, jo ne viss var izrādīties patiess.

Strēlnieks
Vērtīgs ieguvums no darījumu partnera puses, dos iespēju ar lielāku jaudu sasniegt vēlamo rezultātu. Nedēļas vidū vairāk uzmanības tiks veltīts sadzīviska rakstura jautājumiem. Ne viss ir tik drūms kā rādās!

Mežāzis

Veiksmīga nedēļas nogale aizritēs pašu labāko un tuvāko cilvēku kompānijā. Jaunas zināšanas un prasmes nāks par labu tavas personības izaugsmei. Nedēļas vidū izvairies no kritizējošam piezīmēm darba vietā.

Ūdensvīrs

Panākumi tavā intelektuālajā darbībā mudinās pievērsties jau apjomīgākiem un specifiskākiem pētījumiem. Attiecībās ar darījumu partneri – neuzņemies to, kas neietilpst tavos pienākumos. Nezaudē modrību!

Zivis

Brīvdienās vērtīgs kopā būšanas laiks tiks piedzīvots kopā ar mīļoto cilvēku. Jaunas atklāsmes ļaus rūpīgāk izvērtēt aktuālo situāciju. Apziņa, ka esi īstajā vietā un laikā dos stimulu kvalitatīvākai savas profesionālās darbības pilnveidošanai.

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1907 iesaka šo blogu

Balsot