Astrologu blogi

Horoskopi (13. - 19. aprīlis)

Auns

Papildu iespējas tiks saskatītās jau esošajā darba vietā. Ļaušanās jaunam izaicinājumam atmaksāsies ar uzviju. Nedēļas vidū patīkamu pārsteigumu sagādās tuvs draugs. Nopietnus pirkumus atliec uz vēlāku.

Vērsis

Ar jaunu sparu un dzirksti ķersies klāt saviem jaunajiem pienākumiem darba vietā. Priecīgas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu radiniekiem. Attiecībās ar darījumu partneri, esi vērīgs uz visiem finansiāla rakstura jautājumiem.

Dvīņi

Liekot lietā savas jau esošās zināšanas spēsi veikt brīnumus savā darba vietā. Nedēļas vidū veiksmīgi noslēgta savienība par tev aktuālu darījumu dos stimulu turpmākiem pavērsieniem profesionālajā darbībā.

Vēzis

Prieks un gandarījums par izdevušos projektu ļaus atvilt elpu no saspringtās darba nedēļas. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, vairāk laika velti kopā būšanas mirkļiem. Izvairies no nesaskaņām ar līdzcilvēkiem.

Lauva

Patīkams notikums ģimenē dos stimulu vēl vairāk pievērsties dzīves telpas labiekārtošanas jautājumam. Darba vietā var tikt piedzīvota neveikla situācija saistībā ar kādu no kolēģiem. Esi vērīgs!

Jaunava

Nedēļas nogalē priecīgas emocijas tiks gūtas, satiekot sen neredzētus radiniekus. Darba vietā, veicot ikdienas pienākums katrs sīkums un nianse šonedēļ būs ļoti nozīmīga. Partnerattiecībās izvairies no otra kritizēšanas.

Svari

Brīvdienās cītīgi strādājot pie iesāktā projekta ātri vien sasniegsi vēlamo rezultātu. Darba vietā var tiks saņemt vilinošs, finansiāli izdevīgs piedāvājums. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tiks piedzīvotas jaunu sajūtu atklāsmes.

Skorpions

Finansiāli tēriņi var pārsniegt ieplānoto limitu. Rūpīgi plānoti izdevumi pasargās tevi no pārmaksāšanas nevietā. Darījumu attiecībās visas sīkās, sakrājušās nepilnības tiks nogludinātas kā ar gludekli.

Strēlnieks

Nedēļas nogalē brīnišķīgs laiks tiks piedzīvots kopā ar pašiem tuvākajiem. Jaunas vēsmas darba vietā ļaus izvērtēt esošo situāciju no pavisam cita skatu punkta. Atļaujies palutināt sevi ar kādu jaunumu garderobē.

Mežāzis

Neatsakot palīdzību tuvam draugam, tiksi apbalvots tad kad vismazāk to gaidīsi. Attiecībās ar līdzcilvēkiem ļaujies elpu aizraujošiem piedzīvojumiem. Priecēs papildu finansiāls ieguvums saistībā ar kādu projektu.

Ūdensvīrs

Brīvdienās tiksi skaidrībā ar jautājumiem, kuri jau ilgu laiku nomoka tavu prātu. Darba vietā tiks saņemta uzslava no priekšniecības puses, kas mudinās vēl vairāk centies. Partnerattiecībās izvairies no sadzīviskām nesaskaņām.

Zivis

Ļaujoties pavasara valdzinājumam, smelsi iedvesmu kādam vērā ņemamam projektam. Attiecībās ar mīļoto cilvēku saņemsi vērā ņemamu atbalstu – gan morālu, gan finansiālu. Notici, tam, ka Brīnumi notiek!

 

astroloģe Inita Dilāne

(publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1923 iesaka šo blogu

Balsot