Astrologu blogi

Horoskopi (6. - 12. aprīlis)

Auns

Nedēļas nogalē var nākties risināt sadzīviska rakstura jautājumus. Nesagaidot iniciatīvu no partnera puses, pie aktuālajiem darbiem ķersies pats. Tiks apsvērta doma par papildu izglītības apgūšanu tuvākajā laikā.

Vērsis

Manāmi lielāks pienākumu apjoms mudinās izvērtēt savus enerģētiskos resursus. Vērtīgs ieguvums ļaus piepildīt kādu no saviem sapņiem daudz ātrāk nekā biji ieplānojis. Nedēļas vidū tiks satikts kāds reiz nozīmīgs cilvēks.

Dvīņi

Brīvdienas paskries nemanot. Cītīga rosīšanās savā piemājas teritorijā aizpildīs brīvās dienas un radīs gandarījuma sajūtu. Partnerattiecībās ciešāka saikne izveidosies, ja padalīsies savos turpmākajos plānos.

Vēzis

Patīkams pavērsiens profesionālajā jomā ļaus pacelties par kādu pakāpienu augstāk. Finansiāli ieguldījumi atmaksāsies ar uzviju. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies neņemt tik ļoti pie sirds visu ko dzirdi.

Lauva

Skaists laiks tiks piedzīvots profesionālajā darbībā – netrūks ne komplimentu par tavu veikumu, ne uzmanības apliecinājumu. Partnerattiecības spēsi uzlabot, ja novērtēsi mīļotā cilvēka centienus tavā labā.

Jaunava

Nedēļas nogalē cītīgi pievērsīsies darbiem, kuriem līdz šim nepietika laika. Klāt nākušie jauninājumi tavā profesionālajā darbībā manāmi atvieglos ikdienas pienākumus. Izvairies no liekiem tēriņiem.

Svari

Saņemties un spert nozīmīgu soli pretī nākotnei, būs pareizā virziena izvēle. Darba kolēģu vidū izvairies no taisnības pierādīšanas tur, kur tā nav jāmeklē. Attiecībās ar mīļoto cilvēku - novērtē to, kas Tev tiek dots.

Skorpions

Neparasti notikumi tavā ikdienas dzīvē mudinās aizdomāties par acīmredzamo un ne viegli noticamo. Papildu naudiņas tiks gūtas no nesen realizēta projekta. Tiks izvērtētas iespējas par došanos pieredzes apmaiņas tālāka braucienā.

Strēlnieks

Priecīgs notikums ģimenē radīs pacilājošas izjūtas un optimistisku noskaņojumu turpmākajās dienās. Darba vietā veiksme un izdošanās ies roku rokā, lai spētu sevi parādīt no vislabākās puses kādā tev aktuālā situācijā.

Mežāzis

Brīvdienās var nākties pievērsties darbiem, ko nepaguvi izdarīt daba nedēļas laikā. Jaunas līgumsaistības uzliks nopietnus papildu pienākumus. Svarīgu lēmumu pieņemšanā paļaujies tikai un vienīgi uz savām prāta spējam.

Ūdensvīrs

Veiksmīgi tiekot galā ar sevis radīto uzdevumu, priecāsies par gūtajiem rezultātiem. Patīkamas ziņas tiks saņemtas no priekšniecības puses. Var tikt piedāvāts kāds tālāks ārzemju darba brauciens. Novērtē sevi augstāk!

Zivis

Maldoties savā sajūtu pasaulē, pavisam drīz redzēsi, ka situācija kļūst daudz skaidrāka un izgaismotāka. Profesionālajā darbībā tiksi pamanīts plašākā mērogā. Neaizmirsti to, ka tava intuīcija ir tavs trumpis!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1923 iesaka šo blogu

Balsot