Astrologu blogi

Horoskopi (9. - 15. marts)

Auns

Doma par došanos kādā tālākā braucienā var īstenoties ātrāk nekā esi plānojis. Darba vietā pavisam negaidīts pavērsiens harmonizēs attiecības ar mīļoto cilvēku. Kolēģu vidū – netici visam, ko tev stāsta!

Vērsis

Brīvdienās ļaujoties neparastam izaicinājumam, var pavērsties pavisam cits skatījums uz tev aktuālo situāciju. Tiks izdarīta svarīga izvēle. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, ieklausies viņu vērtīgajos padomos.

Dvīņi

Saasināts jūtīgums radīs arī savu atspulgu partnerattiecībās, tāpēc, pasaudzējot savu pašsajūtu, neļaujies provokācijām. Darba vietā papildu pienākumi ļaus iemācīties prasmes, kuras tev noderēs arī turpmāk.

Vēzis

Nedēļas nogalē būšana saviesīgā pasākumā, ļaus savām prasmēm un talantiem izpausties daudz spožākā gaismā. Panākumi profesionālajā jomā būs acīmredzami. Aktuāls var kļūt nekustamā īpašuma jautājums.

Lauva

Patīkams notikums romantiskajās attiecībās radikāli izmainīs vērtību sistēmu. Nedēļas vidū ļaujoties notikumu virpulim darba vietā, nonāksi vēl labākā pozīcijā nekā patlaban esi. Notici savai priekšnojautai!

Jaunava

Brīvdienās aktuāls kļūs mājokļa jautājums – tā labiekārtošana un pilnveidošana. Izplāno rūpīgi savu iepirkumu sarakstu, lai nesanāk pārmaksāt par to, kas nav tā vērts. Darba vietā komplimenti tiks saņemti no priekšniecības puses.

Svari

Nedēļas nogalē veiksmīgs darījums pavirzīs esošos plānus ar krietni vien lielāku jaudu uz priekšu. Darba vietā izvairies no taisnības meklēšanas tur, kur tā nav iespējama. Romantiskajās attiecībās – saudzē to, kas tev ir svarīgs.

Skorpions

Tikšanās ar senāku darījumu partneri var pavērt jaunas sadarbības iespējas. Izvērtējot savu finansiālo situāciju, taps skaidrs turpmāko ieguldījumu mērķis. Esi iecietīgs attiecībās ar līdzcilvēkiem!

Strēlnieks

Papildu ienākumi ļaus piepildīt kādu materiālo velēšanos. Došanās tālākā braucienā būs ieguvumu vērta. Nedēļas vidū ļaujoties vilinošam piedāvājuma apmeklēt kādu kultūras pasākumu, piepildīs tevi ar pozitīvām sajūtām.

Mežāzis

Manāmi panākumi profesionālajā jomā ļaus apzināties savu vērtību un unikalitāti. Prātu noslogos domas par gaidāmā atvaļinājuma plānošanu tā, lai paspētu visu, kas ir iecerēts. Mīļotais cilvēks sagādās patīkamu pārsteigumu.

Ūdensvīrs

Brīvdienās jaunas zināšanas tiks smeltas kādā elpu aizraujošā domubiedru pasākumā. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Darba vietā piedāvājums no priekšniecības puses dos unikālu iespēju tavas profesionalitātes pilnveidošanā.

Zivis

Peldoties savā krāsainajā sajūtu gammā, radīsies jauns uzrāviens tavā radošajā darbībā. Profesionālajā jomā apgūtās jaunās prasmes būs kā unikāls trumpis tavā instrumentu lādītē. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1893 iesaka šo blogu

Balsot