Astrologu blogi

Nedēļas horoskopi (9. – 15. februāris)

Auns

Brīvdienas paskries nemanot. Darba pienākumus veiksi tik apzinīgi, ka priekšniecība nepaliks vienaldzīga. Nedēļas vidū attiecībās ar līdzcilvēkiem būsi kā vērtīgs padomdevējs īstajā laikā un vietā. Novērtē to, kas tev ir dots.

Vērsis

Apziņa, ka vairāk esi izdevis nekā saņēmis pretī var uzjundīt virkni iekšēju pārdzīvojumu. Panākumi ir gaidāmi darbos, kuri tiks rūpīgi un apzinīgi izplānoti. Profesionālajā jomā būsi savu uzdevumu augstumos.

Dvīņi

Pavisam neveikls pārpratums komunikācijā ar kolēģiem, var izraisīt uzjautrinošas situācijas. Pievēršoties pie iepriekš iesāktām lietām radīs gandarījuma sajūtu par paveikto. Tiks saņemta vērtīga informācija.

Vēzis

Nedēļas nogalē apmeklētās mācības būs kā jauns atspēriena punkta tavā profesionālajā jomā. Acīmredzams kāpums karjerā ļaus iekarot jaunas virsotnes. Iekšējas drošības sajūtu radīs atbalsts un no tuvinieku puses.

Lauva

Brīvdienās var nākties šķirties no prāvākas naudas summas, lai ieguldītu to kādā vērtīgā pirkumā. Domstarpības ar draugiem tikai izkristalizēs to, cik patiesa ir savstarpējā draudzība. Vairāk uzmanības velti savam mīļotajam cilvēkam.

Jaunava

Darba vietā būsi uzmanības centrā, jo izcelsies uz citu fona. Sīkumainība no tavas puses var pamatīgi sašķobīt attiecības ar kolēģiem un izraisīt virkni nesaprašanos. Tāpēc, kritiku par citu neizdarību paturi pie sevis.

Svari

Atbalsta trūkums no līdzcilvēkiem, mudinās vairāk padomāt par sevi pašu. Palutini sevi ar kādu sen kārotu dāvaniņu. Profesionālajā jomā, sagaidot savu Iedvesmu, ķersies klāt kādam nozīmīgam projektam.

Skorpions

Prātu noslogos domas par dzīves vietas pilnveidošanas darbiem. Vēlme pēc plašuma un brīvības kļūs aizvien aktuālāka. Darba vietā var tikt piedāvāts kāds finansiāli izdevīgs piedāvājums. Izvērtē savus fiziskos resursus!

Strēlnieks

Nedēļas nogale tiks veltīta kādam izzinošam procesam, kas būs noderīgs tavas karjeras turpmākai izaugsmei. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, būsi vislabākais padomdevējs. Prieku sagādās pārsteidzoša satikšanās.

Mežāzis

Vērtīgi piedzīvotas brīvdienas radīs iedvesmu turpmākai darba nedēļai. Ziemas sporta veidi nāks par labu tavai pašsajūtai. Daudz enerģijas tiks veltīts iecerētā projekta realizēšanā. Neraizējies, jo tavi panākumi būs acīmredzami!

Ūdensvīrs

Brīvdienās spēsi parādīt savu profesionalitāti visaugstākajā līmenī. Jaunas sajūtas un emocijas iepazīsi kāda aizraujoša piedzīvojuma laikā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem esi iecietīgs un nemeklē ‘kašķi’ uz līdzenas vietas!

Zivis

Nedēļas nogalē, ļaujoties sajūtām, piepildīsi savu dvēseli ar to pēc kā tiecies un ilgojies. Prožektoru gaismās tiks izgaismotas tavas prasmes un profesionalitāte, kas radīs vēl nebijušu, taču patīkamu popularitāti. Jaunas iepazīšanās var izrādīties liktenīgas!

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1907 iesaka šo blogu

Balsot