Astrologu blogi

Horoskopi (2. – 8. februāris)

Auns

Nedēļas nogalē radīsies vēlēšanās pilnveidot savas zināšanas. Tiks piedāvāta iespēja par kādas līdz šim neizzinātas mācības apgūšanu. Nedēļas vidū vairāk un rūpīgāk tiks domāts par kāda tālāka ceļojuma plānošanu.

Vērsis

Brīvdienās nāksies izpildīt pirms kāda laika dotos solījumus. Darbā vietā var tikt piedāvāta iespēja doties pieredzes apmaiņas braucienā. Izvairies no domstarpībām un savas patiesības pierādīšanu darba kolektīvā.

Dvīņi

Nedēļas nogalē tiks izvērtēts katrs piedāvājums par došanos uz izklaides pasākumiem kopā ar draugiem. Tiks gūtas atbildes uz tev aktuālajiem jautājumiem saistībā ar dzīves vietu. Darba vietā atzinīgi tiks novērtēts tavs veikums.

Vēzis

Vēlmi pēc miera un relaksētas atpūtas mājās patraucēs kāds vērtīgs gabaldarba piedāvājums. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Nedēļas vidū izvairies no sadzīviskām nesaskaņām ar ģimenes locekļiem.

Lauva

Darba vietā nāks klāt papildus pienākumi, kas neļaus garlaikoties ne uz mirkli. Nedēļas vidū izvairies no pārpratumiem ar darījumu partneri. Sīkas nianses pārjautā vairākkārtīgi, īpaši, kas saistītas ar maksājumiem.

Jaunava

Nedēļas nogalē iegādātie sadzīviskie priekšmeti var neattaisnot tavas cerības. Taču patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs draugs. Darba vietā daudz spēku tiks patērēts nesavtīgi palīdzot kādam kolēģim.

Svari

Brīvdienās sajūtām piepildīts pasākums uzjundīs tev nepieciešamās emocijas. Profesionālajā jomā viss ritēs pēc tava plāna. Atzinīgs novērtējums no augstākstāvošo puses papildinās arī tavu naudas maciņu.

Skorpions

Emocionāli jutīgāks laiks mudinās izvērtēt to, kas šobrīd ir visbūtiskākais. Savaldītās emocijas var izpausties pat visnepiemērotākajā brīdī. Priecēs finansiāls ieguvums no līdzcilvēku puses. Atļaujies sevi palutināt.

Strēlnieks

Nedēļas nogalē priecīgi mirkļi tiks piedzīvoti kādā domubiedru pasākumā. Tiks saņemtas labas vēstis par kādu tev aktuālu situāciju. Izvairies no domstarpībām ar priekšniecību. Atceries, ka izlietu ūdeni vairs nesasmelt.

Mežāzis

Darbošanās pie kāda projekta vienatnē būs daudz vērtīgāka nekā komandā. Darba vietā rūpīgāk piedomā pie vārdu izvēles. Patīkamas pārmaiņas partnerattiecībās mudinās uz jaunu mērķu izvirzīšanu.

Ūdensvīrs

Brīvdienās tiks gūta vērtīga pieredze, kas saistās ar zināšanu klāsta papildināšanu. Panākumus gūsi sadarbojoties ar ārzemju darījumu partneriem. Veiksmīgi atrisināsies aktuālais jautājums par nekustamā īpašuma iegādi.

Zivis

Īpašas sajūtas tiks piedzīvotas elpu aizraujošā kultūras panākumā. Līdz ar nedēļas sākumu nopietnāk pievērsīsies sevis pilnveidošanai profesionālajā jomā. Patīkamu, sen gaidīto brīnumu saņemsi no mīļotā cilvēka.

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1916 iesaka šo blogu

Balsot