Astrologu blogi

Horoskopi (5. – 11. janvāris)

Auns

Nedēļas nogalē var rasties vēlme paslēpties no visiem citiem un atpūsties tā kā jau kādu laiku esi par to sapņojis. Darba vietā ar lielāku sparu un jaudu ķersies klāt saviem jaunajiem darba pienākumiem.

Vērsis

Var nākties pielikt nedaudz pūles, gan arī liekāku neatlaidību, lai sasniegtu savus jaunajā gadā izvirzītos mērķus. Darījumu attiecībās var nākties pārskatīt jau pieņemtus lēmumus. Esi pacietīgs un viss sakārtosies!

Dvīņi

Neplānoti izdevumi un tēriņi var izrādīties lielāki nekā sākotnēji biji plānojis. Vairāk nāksies domāt par finansiālo resursu efektīvāku plānošanu. Ģimenē pienākumu sadale manāmi atvieglos tavu ikdienu.

Vēzis

Nedēļas nogalē var tikt saņemts vilinošs piedāvājums par došanos kādā pelnītā atpūtā. Jauni iespaidi un emocijas dos nepieciešamo pozitīvisma devu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies būt daudz draudzīgāks.

Lauva

Uzlabojumi partnerattiecībās var motivēt spert nozīmīgu soli. Līdz ar nedēļas sākumu darba vietā var pieaugt veicamo pienākumu apjoms. Patīkamas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo projektu!

Jaunava

Nedēļas nogalē var tikt piepildīts kāds sapnis, ko palīdzēs īstenot tavs mīļotais cilvēks. Prieku radīs atgūtais, kas pirms kāda laika ticis pazaudēts. Vairāk uzmanības tiks pievērts savas pašsajūtas uzlabošanai.

Svari

Priecīgs un iedvesmots, turpināsi savu iesākto projektu, kura augļi tiks plūkti ne tik ātri kā tiek gaidīts. Ražens darba periods tiem, kuri darbojas radoši mākslinieciskajā jomā. Apzinies savu vērtību!

Skorpions

Brīvdienās izvairieties no nekam nevajadzīgām nesaskaņām ar ģimenes locekļiem. Darba vietā stingri turoties pie sava plāna, panāksi nevainojamu rezultātu. Harmoniskākas kļūs attiecības ar kolēģiem.

Strēlnieks

Prieka sajūtas raisīs negaidīts radinieku apciemojums. Tiks saņemts piedāvājums apmeklēt kādu Tev nozīmīgu pasākumu. Nedēļas vidū negaidīta iepazīšanās var pāraugt tev vērtīgā un ilgstošā draudzībā.

Mežāzis

Pārmaiņas partnerattiecībās mudinās izvērtēt visus ‘par’ un ‘pret’, lai turpmāk tās veidotu kvalitatīvākas un noturīgākas. Nedēļas vidū darba vietā var nākties uzņemties papildu pienākumus, kas pavērs jaunas finansiālās iespējas.

Ūdensvīrs

Līdz ar nedēļas sākumu iesaistīšanās jaunā projektā ļaus izpaust savu radošo būtību. Papildus gūtie ienākumi būs iespēja piepildīt kādu materiālu vēlmi. Uzlabosies attiecības ar mīļoto cilvēku. Notici brīnumiem!

Zivis

Zīmīgi pavērsieni profesionālajā jomā ļaus paraudzīties no visaugstākā skatupunkta. Jūtami uzlabosies materiālais stāvoklis. Romantiskajās attiecībās apjautīsi savu vērtību un unikālo neatkārtojamību.

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1893 iesaka šo blogu

Balsot