Astrologu blogi

Horoskopi (29. decembris – 4. janvāris)

Auns

Brīvdienas paskries tik ātri, ka var palaist garām kādu svarīgu pienākumu. Līdz ar jauno gadu darba vietā var saskarties ar situāciju, ka veicamo darbu apjoms ir kļuvis krietni liels. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Vērsis

Vairāk uzmanības tiks pievērts savai veselībai un pašsajūtas uzlabošanai. Svētku laikā nebūs viegli pretoties kārumiem un gardumiem. Nedēļas vidū finansiāli tēriņi var nesniegt tev vēlamo rezultātu.

Dvīņi

Pozitīvas sajūtas spēsi gūt kādā elpu aizraujošā piedzīvojumā. Aktīvo prātu nodarbinās garais izdevumu saraksts, tāpēc rūpīgāk izvērtē katru materiālo vajadzību. Ieklausieties savu tuvinieku padomos.

Vēzis

Tavs priecīgais noskaņojums sagādās prieku arī citiem un līdz ar to, ar nelielu humora devu spēsi harmonizēt gaisotni visur, kur vien būsi. Nedēļas vidū saņemsi patīkamu pārsteigumu. Ciemiņu uzņemšana radīs īpašas izjūtas.

Lauva

Pārkāpjot pāri savam lepnumam un principiem, harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Pateicoties kādam izdevīgam darījumam ar senu darījumu partneri, uzlabosies finansiālā situācija.

Jaunava

Svētku dienās daudzo rūpju un pienākumu pārņemtības rezultātā, var sanākt piemirst par sevi pašu. Izkristalizēsies galvenās dzīves vērtības. Attiecībās ar mīļoto cilvēku kļūs acīmredzami kvalitatīvākas.

Svari

Esot saskaņā un harmonijā pats ar sevi, spēsi radīt harmoniju visapkārt. Patīkamas sajūtas raisīs gandarījums, ka esi kādu iepriecinājis – patiesi un no sirds. Uzlabosies finansiālā situācija.

Skorpions

Nepārvarama vēlme doties kādā piedzīvojošā ceļojumā, var kļūt par realitāti. Uzlabosies attiecības ar darba kolēģiem, līdz ar to arī harmoniskāka būs atmosfēra darbā kopumā. Iemācies novērtēt to, kas tev tiek dots!

Strēlnieks

Patīkami pavērsieni darba vietā uzlabos tavu esošo finansiālo situāciju. Tiks piepildīts kāds no taviem sapņiem. Nedēļas vidū izgaisīs visas esošās šaubas par potenciālā sadarbības partnera izvēli.

Mežāzis

Vairāk uzmanības tiks veltīts tam, ko un cik daudz kādam uzticēt un pateikt. Sirsnīgākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Došanās tālākā darījumu braucienā, nostabilizēs tavu esošo pozīciju darba vietā.

Ūdensvīrs

Brīvdienās tuviniekus spēsi pārsteigt ar savu neparasto domu gājienu un oriģinalitāti. Kāds tuvs cilvēks sagādās patīkamu jaungada pārsteigumu. Pozitīvas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo darba braucienu.

Zivis

Zīmīgi pavērsieni profesionālajā darbībā ļaus pakāpties par kādu pakāpienu augstāk. Sajūta, ka esi īstajā vietā un laikā, ļaus sajusties īpaši. Partnerattiecībās tiks izkliedētas visas esošās šaubas un neskaidrības.

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1893 iesaka šo blogu

Balsot