Astrologu blogi

Horoskopi (1. – 7. decembris)

Auns

Nedēļas nogalē nāksies cītīgāk piedomāt pie savas dzīves telpas pilnveidošanas darbiem. Vēlme pēc plašuma, lielākas brīvības var kļūt aizvien spēcīgāka un aktuālāka. Jaunas vēsmas ienāks partnerattiecību jomā.

Vērsis

Brīvdienas tiks veltītas kāda sava talanta attīstībai un ievirzīšanai nu jau profesionālākā gultnē. Vērtīgs ieguvums ļaus ar lielāku jaudu un vērienu pievērsties savu mērķu sasniegšanai profesionālajā darbībā.

Dvīņi

Raibi raiba nedēļa, kas tiks piepildīta gan ar jautriem mirkļiem, gan ar neveikliem pārpratumiem komunikācijā. Tāpēc pirms nodot tālāk, rūpīgāk pārbaudi katru saņemto informāciju. Atļaujies veltīt laiku arī sev!

Vēzis

Saviļņojošas sajūtas radīs iedvesmu kādam radošam darbam. Nedēļas vidū atzinīgi tiks novērtētas tavas rūpes par kādu grūtībās nonākušo. Darba vietā ļaujies jauniem izaicinājumiem, jo tas pavērs vel nebijušas iespējas.

Lauva

Brīnišķīgas brīvdienas pašu labāko draugu kompānijā ļaus atpūsties un uzņemt jaunus spēkus turpmākai nedēļai. Nepalaid garām izdevīgu sadarbības piedāvājumu, kas var uzlabot tavu finansiālo situāciju.

Jaunava

Ar jaunu sparu un degsmi ķersies klāt saviem papildu pienākumiem darba vietā, kas būs arī kā vērtīga jaunu zināšanu ieguve tavā turpmākajā darbībā. Nedēļas vidū prieku radīs negaidīta satikšanās!

Svari

Ļaujoties sajūtām un atverot sirdi mīlestībai spēsi piedzīvot Brīnumu. Profesionālajā jomā pilnveidojot esošās prasmes spēsi pacelt savu kvalitātes līmeni par pāris iedaļām uz augšu. Izvērtē katru iespējamo sadarbību.

Skorpions

Tiks izdarīta svarīga izvēle par kādu tev nozīmīgu biznesa darījumu. Došanās atvaļinājuma braucienā būs kā vērtīgs ieguvums, kas vērtējams tikai un vienīgi ar sajūtu mērlenti. Nedēļas vidū gaidāma vērtīga iepazīšanās.

Strēlnieks

Vērtīgi iegūtās zināšanās ļaus pilnveidot savas profesionālās iemaņas ar daudz lielāku jaudu un enerģijas lādiņu. Nedēļas vidū tiks izvērtētas piedāvātās iespējas par došanos ilgstošākā darba komandējumā.

Mežāzis

Brīvdienās jaunus izaicinājums gūsi aktīvā atpūtā kopā ar draugiem. Darba vietā izvairies no asākas vārdu apmaiņas ar savu priekšniecību. Finansiālās papildiespējas tiks piedāvātas brīdī, kad vismazāk tās gaidīsi.

Ūdensvīrs

Neparasta ideja gluži kā zibens spēriens no skaidrām debesīm, dos risinājumu tam kā efektīvāk pavirzīt uz priekšu savu biznesu. Nedēļas vidū tiks atgūts tas, kas reiz tika aizdots kādam senam draugam.

Zivis

Radošs pacēlums profesionālā jomā ļaus izkrāšņot savu darbību spilgti, efektīvi un pamanāmi. Atzinība no līdzcilvēku puses dos spēku turpmākiem panākumiem. Partnerattiecībās tiks sagaidīts tas, pēc kā klusībā ilgojies!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1893 iesaka šo blogu

Balsot