Astrologu blogi

Horoskopi (24. – 30. novembris)

Auns

Brīvdienās radošs pavērsiens profesionālajā darbībā ļaus apjaust savu nozīmīgumu kolēģu vidū. Sarežģījušās attiecības ar draugiem centies risināt mierīgā sarunu ceļā. Atceries, ka strīdos patiesība nedzimst.

Vērsis

Darba vietā nebūs viegli pārliecināt pārējos ar savu neparasto ideju. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds labs draugs. Veiksmīgi pavirzīsies un priekšu iepriekš iestrēgušais biznesa darījums. Notici veiksmei!

Dvīņi

Savas vēlmes spēsi piepildīt pateicoties līdzcilvēku atbalstam. Tiks apsvērta doma piedalīties kādā vērtīgu zināšanu gūšanas pasākumā, kas var atrisināt līdzšinējās neskaidrības saistībā ar privāto dzīvi.

Vēzis

Izdevīgs biznesa piedāvājums gluži kā sniegs uz galvas var pārsteigt tevi. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no asāku vārdu apmaiņas. Nedēļas vidū prieku sagādās satikts kāds senāks paziņa.

Lauva

Nedēļas nogalē lieliski tiksi galā ar sarežģīto uzdevumu. Arī atzinība no līdzcilvēku puses būs kā vitamīnu deva tavai turpmākai profesionālai darbībai. Atceries, jo vairāk darba, jo vairāk var paveikt!

Jaunava

Laba ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo projektu. Tiks atrasti nepieciešamie instrumenti un resursi, lai perfekti paveiktu plānotos darbus. Nedēļas vidū plānotais brauciens attaisnos tavas cerības.

Svari

Brīvdienās piedalīšanās kādā saviesīgā pasākumā, pasviedīs zelta pavedienu veiksmīgākai sava biznesa attīstībai. Partnerattiecībās jaunu sajūtu vilnis piepildīs tās ar brīnišķām atklāsmēm par sevi pašu.

Skorpions

Ciešākas un harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Katrs kopā būšanas mirklis būs tev vērtība. Darba vietā tiks izvērtēti visi pieturas punkti, lai izdarītu sev nozīmīgu izvēli.

Strēlnieks

Nedēļas nogalē tiks eksperimentēts virtuvē, pārsteidzot sevi  pašu ar kādu jaunu talantu.  Ar plašāku vērienu un lielāku jaudu pievērsīsies savas profesionālās darbības izkopšanai. Nenovērtē sevi pārāk zemu!

Mežāzis

Darba vietā tiks saņemts vilinošs piedāvājums saistībā ar reformām esošajā darbībā. Daudz laika un enerģijas tiks veltīts rūpīgai gaidāmā ceļojuma plānošanai. Svarīgu jautājumu risināšanā paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Ūdensvīrs

Brīvdienas tiks aizvadītas čakli strādājot. Tev vēlamais rezultāts tiks sasniegts, ja vien būsi neatlaidīgāks savas idejas pierādīšanā augstākstāvošiem. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, izvairies no nesaskaņām.

Zivis

Nedēļas nogalē brīnišķīgas sajūtas tiks piedzīvotas kādā saviesīgā pasākumā. Izdevīgs sadarbības projekts vairos tavu popularitāti. Savu talantu apzināšanās ļaus drosmīgāk peldēt arī pret straumi!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1893 iesaka šo blogu

Balsot