Astrologu blogi

Horoskopi (10. – 16. novembris)

Auns

Brīvdienās aktuāls kļūs kāds nedaudz piemirsts hobijs, kas var kļūt par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Pozitīvi pavērsieni partnerattiecībās mudinās vairāk pievērsties savu nākotnes mērķu piepildījumam.

Vērsis

Apjomīgāks kļūs veicamo darbu apjoms mājās. Spēcīgāka kļūs vēlēšanās pilnveidot esošo dzīves telpu un padarīt to pēc iespējas baudāmāku un komfortablāku. Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo projektu.

Dvīņi

Tramīgāks prāts par aktuālo situāciju mudinās izdarīt savu izvēli pārāk ilgi nevilcinoties. Tiks satikts uzticams darījumu partneris, kas pavērsīs situāciju abpusēji izdevīgu. Notici tam, ka brīnumi notiek!

Vēzis

Piesātināta nedēļas nogale ar dažnedažādiem piedzīvojumiem ļaus pasmaidīt arī pašam par sevi. Pārpratumi komunikācijā, ļaus saprast to, ka nekas nenotiek tāpat vien. Vairāk kopā būšanas mirkļus velti savai ģimenei.

Lauva

Neparasti pavērsieni partnerattiecībās mudinās izvērtēt savas kļūdas un pie reizes pārskatīt arī savas rakstura iezīmes. Darba vietā veiksmīgi sadarbojoties ar kolēģiem, ātrāk nonāksi līdz vēlamajam rezultātam.

Jaunava

Klāt nākušais darba apjoms būs lielisks veids kā atslēgt prātu par attiecību jautājumiem un no tām izrietošajām neskaidrībām. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija, kas ļaus palutināt sevi ar kādu pirkumu.

Svari

Veiksmīgs laiks profesionālajā darbībā ļaus izvērtēt un izvēlēties katru sev visizdevīgāko piedāvājumu. Attiecībās ar mīļoto cilvēku būs jūtama saprašanās no pusvārda. Visi līdzšinējie pārpratumi izgaisīs kā nebijuši.

Skorpions

Nedēļas nogalē vērīgs laiks tiks piedzīvots līdzīgi domājošo kompānijā, kur tiks iegūtas vērtīgas zināšanas. Darba vietā paļaujies tikai un vienīgi uz sevi. Rūpīgāk pārbaudi visu saņemto informāciju.

Strēlnieks

Priecīgas vēstis tiks saņemtas saistībā ar finansiāla rakstura jautājumiem. Nedēļas vidū pārsteidzoša satikšanās – iedvesmos jauniem projektiem. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, izvairies no pamācošām piezīmēm.

Mežāzis

Brīvdienās patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks. Vērtīgs kultūras pasākums šonedēļ būs lielisks veids kā atpūtināt prātu no darba rutīnas. Tiks saņemts vilinošs piedāvājums doties kādā braucienā.

Ūdensvīrs

Ar lielu jaudu un pozitīvu enerģijas lādiņu pievērsīsies kādas savas idejas realizēšanai. Atzinība no priekšniecības puses radīs papildu iespējas izvērsties savā profesionālajā darbībā. Tiks piedāvāta kāda papildu sadarbība.

Zivis

Nedēļas nogalē sakāpinātas emocijas radīs kāds satikts senāks paziņa. Sirsnīgākas un harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Pānākumi karjerā ļaus ar plašāku vērienu izplest savus spārniņus.

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1863 iesaka šo blogu

Balsot