Astrologu blogi

Horoskopi (3. – 9. novembris)

Auns

Akcents tiks likts uz sava naudas maciņa papildināšanu. Tiks saskatītas pavisam neparastas iespējas kā vairot un nostabilizēt savu finansiālo labklājību. Darba vietā nebūs viegli pielāgoties jaunajiem noteikumiem.

Vērsis

Brīvdienās tiks realizēta kāda sen lolota ideja, kas nepaliks nepamanīta no apkārtējo puses. Veiksmīgi noslēgta sadarbība ar kādu ārvalstu partneri iedvesmos vērienīgam biznesam. Apdomā labi katru iespēju!

Dvīņi

Pavisam negaidīts piedāvājums darba vietā piešķils dzirksti tavai ikdienai. Rūpīgāk izvērtā katru saņemto informāciju, pirms nodod to tālākām ausīm. Attiecībās ar ģimenes locekļiem centies saglabāt vēsu prātu.

Vēzis

Iesaistīšanas jaunā komandā ļaus apzināties sava talanta unikalitāti un neatkārtojamību. Vērtīgs piedāvājums no darījuma partnera puses, mazinās līdzšinējās reizes. Romantiskajās attiecībās – novērtē to, kas tev ir!

Lauva

Nedēļas nogalē priecīgi brīži tiks piedzīvoti kādā saviesīgā pasākumā. Vērtīgi kontakti radīs papildu iespējas izpaust savas prasmes spožākās prožektoru gaismās. Priecēs papildu gūtās naudiņas par neatteiktu palīdzību.

Jaunava

Brīvdienās tiks apsvērta doma par došanos kādā atpūtas braucienā pašu tuvāko kompānijā. Taču atceries, ka izsverot visus par un pret, meklējot perfekto vidusceļu, vari palaist garām izdevīgu iespēju.

Svari

Skaistām sajūtām caurvīta nedēļa radīs prieka un optimisma sajūtu. Labas ziņas tiks saņemtas no potenciālā sadarbības partnera. Zīmīgs pavērsiens profesionālajā darbībā mudinās paraudzīties uz augstākām virsotnēm.

Skorpions

Uzmanības apliecinājumi, vērtīgas dāvanas ļaus sajuties īpašam un neatkārtojamam. Palutinot sevi uzlabosi savu pašsajūtu par visiem simts procentiem. Nedēļas vidū gaidāms izdevīgs piedāvājums darba vietā.

Strēlnieks

Palīdzīga roka tuvam draugam tiks atzinīgi novērtēta. Nedēļas vidū apgūstot jaunas prasmes, atklāsi sevī vēl neredzētu talantu. Partnerattiecībās - velti vairāk kopā būšanas mirkļus savam mīļotajam cilvēkam.

Mežāzis

Brīvdienās ļaujoties neparastam izaicinājumam, gūsi sev nepieciešamo enerģijas devu. Darījumu attiecībās, liekot lietā savu neatlaidību, panāksi sev vēlamo rezultātu. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi!

Ūdensvīrs

Veiksmīgs biznesa darījums ar kādu senu partneri pavērs papildu finansiālas iespējas. Tavas daudzpusīgās zināšanas būs tavs trumpis ceļā uz panākumiem. Atceries, ka labie darbi vienmēr atmaksājas!

Zivis

Nedēļas nogale tiks piepildīta ar skaistām sajūtam līdz malām pilna. Sakāpināts jūtīgums mudinās radīt kādu mākslas darbu. Profesionālajā jomā gandarījums un atzinība no līdzcilvēku puses ļaus pacelt degutiņu augstāk.

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1863 iesaka šo blogu

Balsot