Astrologu blogi

Horoskopi (6.- 12. oktobris)

Auns

Nedēļas nogalē jaunas atklāsmes un dziļāku izpratni par savu turpmāko profesionālo darbību gūsi, apmeklējot vērtīgu semināru. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies saglabāt mieru pat tad, ja taisnība nav tavā pusē.

Vērsis

Pavisam negaidīts pagrieziens tavā biznesa projektā mudinās izvērtēt katru potenciālo sadarbības partneri. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstīm, saistībā ar gaidāmo braucienu daba darīšanās. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Dvīņi

Brīvdienās brīnumjaukus mirkļus piedzīvosi atpūtas braucienā kopā ar ģimeni. Vērtīgs ieguvums ļaus pilnveidot un attīstīt kādu no taviem hobijiem. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar sarežģīto situāciju.

Vēzis

Sakārtosies finansiāla rakstura jautājumi, kā arī papildu ienākumi caur kādu negaidīti veiksmīgu darījumu ļaus iegādāties kaut ko sen kārotu un nepieciešanu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, apdomā labi, pirms atklāj kādu noslēpumu.

Lauva

Brīnišķīgs piedzīvojums pašu labāko draugu kompānijā ļaus atpūsties no ikdienas rutīnas. Veiksmīgs biznesa darījums radīs patiesu gandarījuma sajūtu. Darba vietā izvairies no konfliktsituācijām.

Jaunava

Nedēļas nogalē tiks izmēģinātas jaunas prasmes kulinārijas jomā, iegūtais rezultāts pārsteigs sevi pašu. Darba vietā atzinība no augstākstāvošo puses motivēs vēl vairāk censties un profesionāli pilnveidoties.

Svari

Attiecībās ar dzīvesbiedru nebūs viegli rast kompromisu sarežģītā situācijā. Var rasties pārpratumi savstarpējā komunikācijā. Veiksmīgs pirkums radīs sevis apdāvināšanas sajūtu. Atļaujies palutināt sevi!

Skorpions

Prātā nāks doma par jaunu mācību uzsākšanu, kas būs kā neatņemams instruments tavā turpmākajā karjerā. Partnerattiecībās ļaušanās izaicinājumam var dārgi maksāt. Ieklausies savā intuīcijā un tu zināsi atbildi!

Strēlnieks

Brīvdienās prieku sagādās izcili izvēlētais kultūras pasākums. Jaunas vēsmas ienāks partnerattiecību lauciņā. Darba vietā tiks nopietni apsvērts vilinošais piedāvājums doties pieredzes apmaiņas braucienā!

Mežāzis

Panākumi profesionālajā darbībā ļaus apzināties savu vērtību. Sadzīviskas ainiņas gluži kā uz drāmas skatuves tiks risinātas pat par nebūtiskiem sīkumiem, tāpēc izvērtē to, kur šķied savu laiku un enerģiju.

Ūdensvīrs

Patīkams vēstis tiks saņemtas no augstākstāvošiem atbalstītājiem, saistībā ar tevis radīto projektu. Priecēs negaidīti papildu ienākumi Partnerattiecībās - vairāk laika un uzmanības velti mīļotajam cilvēkam.

Zivis

Veltot savu brīvo laiku sevis pilnveidošanai profesionālajā jomā, rezultāti būs daudz ātrāk nekā tu domā sagaidīt. Iesaistīšanas kādā radošā projektā, sniegs iespēju satikt vērtīgus līdzcilvēkus. Notici savam talantam!

 

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1744 iesaka šo blogu

Balsot