Astrologu blogi

Horoskopi (11. – 17. augusts)

Auns

Nedēļas nogalē došanās uz saviesīgu pasākumu sniegs virkni pozitīvu emociju. Adrenalīna devu gūsi kādā aizraujošā piedzīvojumā. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar klāt pienākušajiem pienākumiem.

Vērsis

Vērtīga iepazīšanās nedēļas nogalē ļaus saskatīt papildu iespējas biznesa attīstībai. Izdevies darījums ar sadarbības partneri būs lielisks iemesls nelielām svinībām. Bērni var sagādāt papildu raizes.

Dvīņi

Neveikli pārpratumi komunikācijā ļaus pasmieties pašam par savām kļūdām. Nejauši satikts sens paziņa var radīt virkni pārdomu par aktuālo situāciju darba vietā. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.

Vēzis

Vērtīgs padoms no augstākstāvošo puses mudinās rīkoties tagad un tūlīt. Tiks apsvērta doma par došanos kādā tālākā, profesionālās prasmes pilnveidojošā braucienā. Nostabilizēsies finansiālā situācija.

Lauva

Brīvdienās naudas tēriņi var nesniegt vēlamo rezultātu un gandarījuma sajūtu. Attiecībās ar darījumu partneri, nezaudē modrību tieši uz niansēm. Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks.

Jaunava

Zīmīgs pavērsiens profesionālajā darbībā ļaus rūpīgāk izvērtēt savas prasmes un talantus. Papildu naudiņas tiks gūtas no iepriekš veikta ieguldījuma. Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo projektu.

Svari

Uzmanības apliecinājumi no mīļotā cilvēka puses ļaus plaukt kā krāšņam ziedam. Radošs pacēlums profesionālajā darbībā mudinās radīt kādu vērtīgu mākslas darbu. Priecēs negaidīts finansiāls ieguvums.

Skorpions

Pārmaiņas darba vietā mudinās izvērtēt savu profesionalitātes līmeni. Tiks apsvērta doma paplašināt savu redzesloku caur jaunu zināšanu gūšanu kādā mācību iestādē. Patīkamas ziņas tiks saņemtas no ārzemēm.

Strēlnieks

Uzlabojot attiecības ar līdzcilvēkiem, atrisināsies virkne pārpratumu un neskaidrību. Vērtīgs ieguvums var radīt arī zaudējumus. Finansiālas iespējas tiks saskatītas, piedaloties kādā neparastā projektā.

Mežāzis

Mērķtiecīgi virzoties savu ieceru virzienā, rezultāts būs acīmredzams. Jauna pieredze profesionālajā jomā tiks gūta piedaloties starptautiskā pasākumā. Partnerattiecībās vairāk laika velti kopīgiem hobijiem!

Ūdensvīrs

Gluži kā zivs ūdenī, veiksmīgi saplūdīsi ar jaunajiem pienākumiem. Apzināšanas, ka esi īstajā vietā radīs vēl liekāku pārliecību par savu profesionalitāti. Manāmi uzlabosies attiecības ar taviem līdzcilvēkiem.

Zivis

Perspektīvs un finansiāli ienesīgs piedāvājums no priekšniecības puses motivēs sākt jaunu cēlienu tavā profesionālajā darbībā. Nedēļas vidū vērtīgs pirkums – radīs prieku un gandarījuma sajūtu. Palutini sevi!

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1744 iesaka šo blogu

Balsot