Astrologu blogi

Horoskopi (4. – 10. augusts)

Auns

Brīvdienās plānotās svinības izdosies tā kā ir iecerēts. Neparasts pavērsiens partnerattiecībās mudinās rīkoties nekavējoties. Prātu nodarbinās idejas par pilnvērtīgu un kvalitatīvu atvaļinājuma baudīšanu.

Vērsis

Jaunas iespējas tiks saskatītas, izvēloties sev vispiemērotāko mācību iestādi. Ar plašāku skatu raudzīsies uz apkārt notiekošo, līdz ar to tiks saskatīts ceļš, pa kuru virzīties tālāk un pilnveidoties profesionālajā darbībā.

Dvīņi

Noslogotais prāts par finansiāla rakstura jautājumiem radīs arī liekas emocijas. Interesi piesaistīs kāds aizraujošs hobijs, kas var kļūt par tavas ikdienas sastāvdaļu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies ieklausīties vērtīgos padomos.

Vēzis

Veiksmīgs finansiāls darījums ļaus piepildīt kādu materiālu vēlēšanos. Vērtīgs ieguvums manāmi atvieglos tavu ikdienu. Nedēļas vidū jauna sadarbība var tikt piedāvāta no kāda senāka darījumu partnera.

Lauva

Ar plašu vērienu ļausies dzīves svinēšanai. Patīkami pārsteigumi, vērtīgi ieguvumi sildīs tavu sirdi. Darba vietā sīka kritika no kolēģu puses var uzjundīt emociju vētru. Vairāk laika velti sevis palutināšanai.

Jaunava

Piedalīšanās saviesīgā pasākumā ļaus iepazīt jaunus domubiedrus. Darba vietā var nākties apgūt jaunas prasmes, kas nav saistītas ar taviem tiešajiem pienākumiem. Pievēršanās veselīgākam dzīvesveidam būs labākā izvēle.

Svari

Sarežģījušas attiecības ar ģimenes locekļiem ļaus izprast savas dzīves vērtības un savu turpmāko virzību pa dzīvi. Nedēļas vidū var tikt piedāvāts ienesīgs biznesa darījums, kas ļaus likt lietā savus talantus.

Skorpions

Nedēļas nogalē diezgan daudz enerģijas tiks tērēts savas dzīvesvietas pilnveidošanas darbiem. Jūtami uzlabosies attiecības ar līdzcilvēkiem mājās. Vērtīgs seminārs, lekcija nāks par labu tavai profesionālajai izaugsmei.

Strēlnieks

Vērtīgs ieguvums, kā arī finansiālā stabilitāte radīs drošības sajūtu dvēselē. Tiks izskatītas visas iespējas un piedāvājumi par došanos kādā jaunu pieredzi gūstošā ceļojumā. Apzinies savu unikalitāti!

Mežāzis

Brīvdienās brīnišķīgi piedzīvojumi draugu lokā ļaus iepazīt vēl nebijušas sajūtas. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar daudzajiem pienākumiem. Tiks apgūtas jaunas prasmes, kas būs lielisks instruments tavā turpmākajā darbībā.

Ūdensvīrs

Nedēļas nogalē plānotais brauciens var izvērsties piedzīvojumiem piepildīts. Papildu naudiņas tiks gūtas no kāda vienreizēja projekta. Labas ziņas tiks saņemtas no darba devēja puses. Notici brīnumiem!

Zivis

Sajūtu piepildītas brīvdienas ļaus smelties spēku visai turpmākajai nedēļai. Profesionālajā jomā gandarījumu gūsi, pateicoties līdzcilvēku atbalstam. Patīkamu pārsteigumu sagādās tavs mīļotais cilvēks.

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1744 iesaka šo blogu

Balsot