Astrologu blogi

Horoskopi 14. - 20. jūlijs

 

Auns

Nedēļas nogalē vairāk laika un uzmanības nāksies veltīt ģimenei. Prātā nāks oriģinālas idejas par dzīves vietas labiekārtošanas darbiem. Emocionāli jūtīgāk tiks uztverta informācija, kas saistīta ar plānoto atvaļinājuma braucienu.

 

Vērsis

Daudz enerģijas tiks patērēts sīkos un piņķerīgos birokrātiskos jautājumos. Dokumentu kārtošana var neritēt tik raiti kā plānots. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar papildus darbiem, kas nav tavi tiešie pienākumi.

 

Dvīņi

Patīkama satikšanās uzjundīs virkni emociju. Jaunas iespējas tiks saskatītas profesionālajā jomā. Partnerattiecībās neprasi no otra to, ko iespējams nekad arī nevarēs sagaidīt. Rūpīgāk izvērtē aktuālo situāciju.

 

Vēzis

Patīkamus mirkļus un uzmanības apliecinājums tev sniegs paši tuvākie līdzcilvēki. Vērtīgs ieguvums ļaus pamatīgāk pievērsties sava hobija pilnveidošanai. Nepalaid garām vērtīgu biznesa darījumu.

 

Lauva

Ar plašu vērienu gribēsies iepriecināt un palutināt savu mīļoto. Jaunas vēsmas partnerattiecībās mudinās paveikt kādu varoņdarbu. Nedēļas vidū gaidāms veiksmīgs finansiāls darījums. Izvērtē iespējas!

 

Jaunava

Nedēļas nogalē partneris atspoguļos tieši tavas rakstura iezīmes un rīcību. Tāpēc padomā labi, pirms izsaki pārmetumu vai kritizējošu piezīmi otram. Tiks apsvērta doma par kādu nozīmīgāku, sadzīvē noderīgu pirkumu.

 

Svari

Brīvdienas aizritēs čakli strādājot, taču rēķinies ar to, ka enerģijas var tikt iztērēts vairāk nekā pēc tam iegūts atpakaļ – materiālā izteiksmē. Partnerattiecībās vairāk laika velti sirsnīgām sarunām un visas esošās šaubas izgaisīs.

 

Skorpions

Došanās uz sengaidīto saviesīgo pasākumu ļaus emocijām mutuļot visdažādākajās nokrāsās. Gremdēšanās pagātnes atmiņās tikai saasinās esošo situāciju. Nedēļas vidū tiks satikts nozīmīgs darījuma partneris.

 

Strēlnieks

Nedēļas nogalē skaistus mirkļus gūsi aizraujošā piedzīvojumā. Var tikt satikts cilvēks, kas reiz bijis ļoti nozīmīgs. Darba vietā izvairies no konfliktiem un centies uzturēt harmoniskas attiecības ar kolēģiem.

 

Mežāzis

Piepildīta ikdiena ar sīkām darīšanām var likt piemist par ko ļoti nozīmīgu. Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks. Profesionālajā jomā – prātu jauks kāds nopietns un finansiāli izdevīgs piedāvājumus.

 

Ūdensvīrs

Brīvdienās noskaņojumu var pabojāt neplānoti izdevumi. Vērtīgas idejas radīsies saistībā ar jauna atzara pilnveidošanu tavā profesionālajā darbībā. Vairāk kopā būšanas mirkļus velti savam mīļotajam.

 

Zivis

Sajūtu un emociju piepildītas brīvdienas ļaus rūpīgāk izvērtēt esošo situāciju partnerattiecībās. Zīmīgs pavērsiens profesionālajā darbībā mudinās pievērsties jaunu zināšanu apguvei. Priecēs vērtīgs materiāls ieguvums.

 

 

astroloģe Inita Dilāne

(publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: inita.dilane@inbox.lv facebook.com/astrologe.inita

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1863 iesaka šo blogu

Balsot