Astrologu blogi

Horoskopi (7. - 13. jūlijs)

 

Auns

Nedēļas nogalē piedalīšanās Tev nozīmīgā pasākumā sniegs pozitīvas emocijas. Jauna sadarbība var tikt piedāvāta no sena sadarbības partnera. Panākumus darbā gūsi, liekot lietā savas nesen apgūtās prasmes.

 

Vērsis

Tiks apsvērta doma par finansiālo resursu ieguldīšanu kādā Tev vērtīgā mācību procesā. Papildu zināšanas būs noderīgs instruments Tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Nepalaid garām vērtīgu iepazīšanos!

 

Dvīņi

Brīvdienās var tikt atgūts tas, kas reiz tika zaudēts. Jauna pieredze tiks gūta kāda izglītojoša pasākuma laikā. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, centies pēc iespējas pamatīgāk izprast aktuālo situāciju.

 

Vēzis

Nedēļas nogalē nāksies rast kompromisu starp vēlamo un esošo. Vairāk rūpju un darbu pieaugs saistībā ar mājām un ģimeni. Vērtīgs darījumu piedāvājums var nākt no priekšniecības puses, kad vismazāk to gaidīsi.

 

Lauva

Arī brīvdienās var nākties pastrādāt, taču ar izdošanās un gandarījuma sajūtu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, ieklausies viņu viedoklī. Atbildes uz Tev aktuālajiem un samilzušiem jautājumiem gūsi pavisam neierastā veidā.

 

Jaunava

Vairāk laika tiks pavadīts kopā ar bērniem. Aktīva atpūta uzlabos Tavu pašsajūtu. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar samilzušo darba apjomu. Tiks apsvērta doma - pamatīgāk pilnveidot savas jau esošās zināšanas.

 

Svari

Nedēļas nogalē tiks izgaismotas Tavas vērtības un prioritātes. Vairāk kopā būšanas mirkļu vēlēsies pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku. Radošs pacēlums ļaus pievērsties kādam jaunam hobijam un sava talanta izkopšanai.

 

Skorpions

Redzesloka paplašināšana caur došanos kādā tālāka braucienā manāmi uzlabos Tavu pašsajūtu. Veiksmīgs darījums atrisinās finansiāla rakstura jautājumu. Zīmīga satikšanās var uzjundīt jaunas emocijas.

 

Strēlnieks

Brīvdienās veiksmīgs pirkums priecēs ne tikai acis, bet arī sirdi. Darba vietā progresīvs pavērsiens mudinās pievērsies savas profesionalitātes pilnveidošanai. Vairāk laika un uzmanības velti savai ģimenei!

 

Mežāzis

Netraucēta atpūta un pabūšana kopā ar sevi būs lielākā vērtība šajās brīvdienās. Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar aktuālo projektu. Darba vietā rūpīgāk izvērtē katru vilinošu un peļņu sološo piedāvājumu.

 

Ūdensvīrs

Ražīgs darba laiks, kas ļaus izpaust savus talantus un meistarību visspožākajās gaismās. Atzinība no līdzcilvēku puses motivēs vēl vairāk censties. Jaunas idejas radīsies saistībā ar kādu mācību procesu.

 

Zivis

Jaunā aizaušanās var radīt virkni pacilājošu sajūtu. Prieku radīs vērtīgs, materiāli nenovērtējams ieguvums. Vairāk uzmanības tiks veltīts savas pašsajūtas uzlabošanai. Plānotais atvaļinājums nav aiz kalniem!

 

 

astroloģe Inita Dilāne

(publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: [email protected] facebook.com/astrologe.inita

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1689 iesaka šo blogu

Balsot