Astrologu blogi

Horoskopi (30. jūnijs - 6. jūlijs)

Auns

Brīvdienas aizritēs vēja spārniem čakli rosoties un paveicot visus ieplānotos darbus. Darba vietā līdz ar vērtīgas idejas rašanos, klāt nāks arī azarts, lai pēc iespējas ātrāk realizētu savas ieceres. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi!

Vērsis

Sarežģījušās attiecības ar tuviniekiem spēsiet atrisināt piekāpjoties otram. Sparīga iespītēšanās tikai kavēs notikumu gaitu. Nedēļas vidū patīkamas ziņas tiks saņemtas par gaidāmo atpūtas braucienu.

Dvīņi

Aktuāli kļūs finansiāla rakstura jautājumi, kad vēlmes var nesakrist ar reālajām iespējām. Tiks apsvērta doma rūpīgāk pilnveidoties savā profesionālajā jomā. Jaunas iespējas tiks saskatītas ejot izglītošanās ceļu.

Vēzis

Brīnumjauka satikšanās ļaus sirdij gavilēt visjūtīgākajās skaņās. Prieku un gandarījumu gūsi piedaloties nozīmīgā pasākumā. Nedēļas vidū papildu ienākumi ir gaidāmi no kāda iepriekš iesākta projekta.

Lauva

Jūtīgāk tiks uztverta kritika no kolēģu puses par darbiem, kuros tev ir vadošā loma. Tiks izvērtēti visi piedāvājumi par došanos kādā tālākā atvaļinājuma braucienā. Ļaujies jauna hobija pilnveidošanai!

Jaunava

Brīvdienās vairāk izdevumu nekā parasti mudinās pievērst lielāku vērību nenozīmīgiem pirkumiem. Tiks apsvērta doma par pievēršanos veselīgākam dzīvesveidam. Uzlabosies attiecības ar tuviniekiem.

Svari

Ar jaunu sparu un degsmi pakāpsies augstāk savā profesionālajā darbībā tā, ka gandarījums būs ne tikai pašam, bet arī taviem atbalstītājiem. Veiksmīgi atrisināsies ar veselību saistītie aktuālie jautājumi.

Skorpions

Noslēpumu caurvīts stāsts vēl vairāk ieskaus tevi nezināmajā un ar prātu neizskaidrojamā. Vērtīgāk ieklausies savās sajūtās. Darījuma partneris var pārsteigt visnepiemērotākajā brīdī. Nezaudē modrību!

Strēlnieks

Brīvdienās labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo darījumu. Tiks saskatītas papildu peļņas iespējas. Sarežģījušās attiecības ar draugiem spēsi atrisināt, izvairoties no padomu un pamācību sniegšanas.

Mežāzis

Lieliska iespēja pilnveidoties un pakāpties augstāk tiks piedāvāta esošajā darba vietā. Papildu izdevumi var rasties saistībā ar kādu neplānotu braucienu. Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks.

Ūdensvīrs

Finansiāls ieguvums ļaus piepildīt kādu sen lolotu sapni. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, rūpīgāk izvērtē savu rīcību. Darba vietā pacietīgi neatlaidīgā virzīšanās pretim savam mērķim būs gaidīšanas vērta.

Zivis

Priecīgi notikumi romantiskajās attiecībās ļaus sirdij pukstēt straujāk. Patīkams pārsteigums ieviesīs skaidrību jūtu pasaulē. Pateicoties labajām rekomendācijām par tavu profesionalitāti, manāmi izlabosies finansiālā situācija.

astroloģe Inita Dilāne

 (publicēts portālā Dzirkstele.lv)

Uz konsultāciju (klātienē vai Skype) piesakās: [email protected] facebook.com/astrologe.inita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bloga sadaļas

Inita Dilāne

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

1689 iesaka šo blogu

Balsot