Astro(b)logi Tavs astrologs

Linda Kurmis

Pēdējos 3 gados, kamēr Saturns bijis Svaru zīmē – tas tiesiski un intelektuāli purinājis visus gaisa stihijai piederošos(pirmkārt Svari, tad Dvīņi un Ūdensvīri). Sava artava tikusi arī Auniem. Nu pienācis „dziļo ūdeņu laiks”... līdz ar Saturna pāriešanu Skorpionā 5tā oktobra naktī. Zīmīgi, ka Debesu raugs Jupiters tikai dienu iepriekš – 4tā oktobra pēcpusdienā(absolūti draņķīgā dienā pēc vispārastroloģiskiem parametriem, bet cilvēku valodā – vienkārši dienā, kad labāk palikt mājās!) kļūst Retrogrāds. Katrs no viņiem „laipni ielūdz” uz SAVU Skolu!

Tiešām zīmīgā laikā dzīvojam, kad zīmes pašas „lec” uz deguna....un rāda ejamo!

Tā uzticība un taisnīgumprasme, kas tika pausta Saturnam esot Svaros nu tiek pārnesta uz nākamo, dziļāko etapu – vai to, ko esi solījis, vari arī izturēt?! Pienākums un atbildība pret sacīto, absolūta nepiekāpība un zināms autoritārisms, jo nekāda svariskā laipošana un kompromiss vairs nav gaidāms! Saturns skaidri un viennozīmīgi prasīs – solīji, tātad pildi! Negribi pildīt – nost no ceļa! Lielie Kosmiskie žagari nāk....jebšu latviskā jaunā tīrislaukoša slota!

Spēcīga emocionāla pieķeršanās līdz galējam indīgumam, arī izmisumam. Un kurš ir teicis, ka tas NAV taisnīgi – izvilkt no Tevis Dvēseli, apvilkt ar sarkano marķieri melnos pleķus tajā un palaist pasaulē tādu. Lai saulē balojas un lietū mazgājas...

Patieso motivāciju meklēšanas laiks. Savukārt šeit labs palīgs būs Retrogrādais Jupiters, vismaz līdz pavasarim. Motivācija uz zināšanu ieguvi, vai vēl labāk – krāšanu! Zināšanas, kā investīcijas – patiesi drošas un vērtīgas!

Saturns strikti diktēs savu kārtību, savu principialitāti un savus noteikumus. It visā. It īpaši zemes horizontālo vērtību plaknē. Garīgā līkne varētu ciest mazāk, jo Saturns Skorpionā tos, kas pabijuši ellē un pēc tam spējuši celties, lai nestu atziņas par tur pavadīto laiku – mēdz dāsni apbalvot. Tiktāl viss skaidrs, tātad priekšā vētīšanas laiks – kurš ir kurš!? Savukārt materiālajā plāksnē sāks kārtoties ekonomika. Savdabīgā veidā, jo vispirms viss līdz šim būvētais tiks nograuts, lai tā vietā ļoti ļoti lēnām sāktu būvēties jaunas ekonomikas pamati. Nav zināms, vai to vairs sauks par Ekonomiku un naudu par naudu....? Tās termini varētu būt tiklab „resursi”, cik „sabiezināta enerģija”. Vai Eiro būs būt? Nē.

Svarīgi, ka Saturns Skorpionā ir ATBILDĪGS par visu, kas notiek apkārt, par to, ko viņš veido! Taču par atslābināšanos nevar būt ne runas – nevienu mirkli. Nav zināms, kā uzvedīsies visas autoritātes, kā nostrādās ambīcijas, jo – ne viss, kas tika nolemts un apstiprināts Svaru laikā, tā arī notiks, jo būtībā pelēkie kardināli šobrīd vienkārši nogaida zem saviem apmetņiem. Ambīciju realizēšanas laiks, kad var izdoties dažādas rūpīgi plānotas neģēlības, viss atkarīgs no aspektiem, kādus šajos 3 gados veidos Saturns. Bet....ir labā ziņa – sods par apzinātu varaskāri būs neizbēgams un ne jau cilvēkiem tiesāt!

Nodokļu politikas pastiprināšanās. Jācer vienīgi, ka tā nepārvērtīsies par smagu, nepanesamu slogu. Tīri Latvijas uzņēmējiem vieglākus laikus solīt būtu pagrūti...taču, ja ideja būs skaidra un nostāja nelokāma – daža „laba” nodokļu politikas koncepcija vienkārši neizturēs spriedzi.

Šobrīd ekonomikā tiešām viss mainās – lielo monstru darbības laiks(un lauks) pamazām izsīkst. Tas attiecināms kā uz mega kompānijām, tā arī uz lielajām valstīm...! Jocīgi? Absolūti nē! Tieši mazās valstis ir tās, kuras nākamajos 3 gados spēs iznest pavisam jaunu ekonomisko, jeb enerģētisko resursu programmas. Apstādinot, piemēram, pārtikas piedevu un citu cilvēka dzīvību iznīcinošo vielu izplatīšanu. Jo lielie to pēc definīcijas vairs nevar. Taču mazajiem ir tiesības atmaskot lielos.... arī tāda spēj būt pasaules kārtība. Kā pirmās tiks „atbrīvotas” un likvidētas pārtikas piedevas E-239 un E-240. vismaz Baltijā noteikti! Kas pie tā piestrādās? Mazie, spēcīgi augošie pārtikas ražošanas uzņēmumi.

Priekšā 3 reāli gadi, kad tas, kas bijis uz sabrukšanas robežas, savu „uzdevumu” arī pilda – tā ir medicīna. Protams, ka bez cīņas savas pozīcijas tā atdot negrasās... jo pasaules varenajiem it nemaz nav izdevīgi, ka farmācija ar visu aptverošo zāļu biznesu pilnībā noies zem ūdens! Medicīna vēl spēcīgāk plosīs masu saziņu līdzekļus ar reklāmām par tās varenību piemēram, pretvēža preperātu radīšanā, taču nespēs vienu – apturēt zemes auglību, ko tā dāsni sniegs ļaudīm visos tās Dievišķajos veidos...

Uz skatuves uznāk 86ais, 87ais, 88ais un 89ais dzimšanas gadi! It visur! Ekonomikā, politikā, cilvēkveselībā, resursu izaugsmē, arhitektūrā. Īstas pērles – paaudze, kurai lemts uzzināt, KĀPĒC? Šī paaudze arī ir tā, kura no jauna „iznesīs” ideju par Desmito tiesu.