Astro(b)logi Tavs astrologs

Smukuma, kāzu un atslodzes kalendārs

IEGĀDĀTIES

PDF – printējamā – formātā. Saņemsi e-pastā.

Viens no pieprasītākajiem kalendāriem!

KALENDĀRS KĀRTĪGAJIEM, PUNKTUĀLAJIEM un RŪPĪGAJIEM!

2014. gada jaunums - iekļauti pareizticīgās baznīcas noteiktie labvēlīgie un nelabvēlīgākie (sakrīt ar baznīcas svētkiem un gavēni) laulību datumi. 


Smukuma, Kāzu un Atslodzes Kalendārāapkopota informācija 
uz 13 lappusēm visa gada garumā par konkrētām dienām un precīzu laiku (no-līdz plkst.), kad veikt konkrētas lietas:

  • griezt matus;
  • griezt nagus;
  • laulāties, saderināties, iet uz randiņu;
  • nodarboties ar seksu;
  • iet pirtī;
  • ieturēt gavēni un atslodzes..

Kalendārs veidots tā, lai katrā A4 lapā tiktu atspoguļotas visas Mēness dienas, tām pieskaņojot konkrētu datumu. 

Īpaši smalki minēti klasiskie gavēņa laiki pēc Mēness fāzēm – 12 stundas pirms un pēc Jauna Mēness un Pilnmēness iestāšanās un 6 stundas pirms un pēc Pirmā un Pēdējā Ceturkšņa iestāšanās. 

Līdzās Mēness dienām un to laikiem atzīmētas arī Mēness fāzes un labvēlīgās dienas, kurās veikt visu iecerēto ar teju garantēti labu rezultātu.

Paralēli Mēness ritmam norādes arī pēc planētu cikliem, kad būtu precībām astroloģiski labākie laiki un kad disharmoniski. 
Kalendārs palīdzēs nekļūdīties ar universāli labākajām kāzu dienām. Individuāli, kuras no ieteiktajām būtu vislabākās tieši Tev un partnerim, palīdzēs noteikt astrologs. Un tomēr šie ieteiktie datumi jau pēc būtības ir vēlīgi laulībām! 

+ Kalendāram ir arī pielikums-tabula no "Tavs Mēness kalendārs" ar Mēness dienu aprakstiem un Mēness dienu tabula, kur paskaidrots kā tieši konkrētā Mēness diena ietekmē cilvēku caur minēto nodarbi (piemēram, 14. Mēness dienā nogrieztie mati palīdzēs kļūt turīgākam).

LAULĪBU DATUMU MEKLĒTĀJIEM - IETEICAMS!

Vispirms izvēlas universāli labāko datumu ar šo Kāzu kalendāru. Universālā enerģētika ir spēcīgāka par individuālo. 

Papildus pilnīgai ainai jāizskata arī Čika/Dižčika laika kalendārs.

+

Izvēlētos datumus salīdzina individuāli tieši Tev (pārim) ar šādiem palīgiem: 

  • individuālo Mēness kalendāru, kļūstot par ASTRO VIP, lai izskatītu individuālo Mēness ciklu un planētu aspektus, kā arī salīdzinātu ar numeroloģisko Personālo dienu. 
  • Numerologi.lv NUMO PRO piedāvā iespēju atlasīt tieši individuāli Tev un partnerim Numeroloģiski kāzām piemērotos Personālos gadus, mēnešus, dienas. Jāskatās, lai abiem sakristu vienoti enerģētika.

Svarīga ir uzvārda maiņa laulībās. Numeroloģija nosaka, ka, mainot uzvārdu, var mainīties pat 4 no Numeroloģiskā koda 5 pamatskaitļiem. Rezultātā laulība ar uzvārda maiņu var būtiski (1-2 gadu laikā) izmainīt personību. Turklāt tas ietekmē arī partneru saderību (sadaļa - attiecību analīze). 

Skaitliski izmaiņas var pārbaudīt pats bez maksas, raugoties Numeroloģiskajā Sprīdītī. 

Astrologs Kristaps Baņķis laulības datuma izvēlē un uzvārda maiņas ietekmē analizē šos un vēl daudzus citus faktorus. Mēģini ar šiem pakalpojumiem pats vai uztici profesionālim! Konsultācija